תכניות אימונים לחדר כושר Training Programs To the gym

תכניות אימונים לחדר כושר Training Programs To the gym

בואו רק תקשיבו לוידאו הנ"ל המדריך למתחילים מואצת כדי פיתוח גוף. בתוכנית זו, החודש הראשון של האימון יהיה תובעני, אבל לא כל כך תובעני כדי לגרום לפציעה (או גרוע מכך, שחיקה), ומתקדמת במובן כי בכל שבוע אתה בוגר לתרגילים שונים, נפח גבוה יותר, אינטנסיביות יותר או כל האמור לעיל. אחרי ארבעה שבועות אתה לא רק יהיה מוכן לאתגר הבא אבל תצטרך לבנות כמות משמעותית של שריר איכות. במילים אחרות, בעוד חודש אתה נראה טוב יותר עם החולצה שלך מאשר אתה נראה עכשיו. (איך זה עבור תוצאות?)

https://www.youtube.com/watch?v=ogug8XMBYS8

תוכנית זו היא לא רק עבור מתחילים שמעולם לא נגעו במשקלת לפני; זה גם מתאים לכל מי לקח חופשה ממושכת של היעדרות מן האימון. כמה זמן עבר מאז הלכת לחדר כושר באופן קבוע? שישה חודשים? שנה? חמש שנים? אין דאגות: השגרה הבאה תקבלו בחזרה על המסלול ב-ניחשתם את זה - רק ארבעה שבועות קצרים. בואו נלך לעבודה.

https://www.youtube.com/watch?v=qM2AausP7E0 

שבוע 1: פיצול גוף מלא
שבוע 2: פיצול בן יומיים: גוף עליון / גוף תחתון
שבוע 3: שלושה ימים לפצל: דוחפים / משוך / רגליים
שבוע 4: ארבעה ימים פיצול: גוף מלא
שבוע 1: כל אחד
אתה תתחיל את התוכנית עם אימון גוף מלא פיצול, כלומר תוכל לאמן את כל bodyparts העיקריים בכל אימון (בניגוד "פיצול" האימונים שלך). רכבת שלושה ימים בשבוע הראשון, ביצוע רק תרגיל אחד לכל הגוף בכל מפגש. חשוב שיהיה לך יום מנוחה בין כל אימון כדי לאפשר לגוף להתאושש. זה עושה אימון יום שני, רביעי ושישי - עם שבת וראשון להיות מנוחה ימים - גישה טובה.

התרגילים המפורטים בשבוע הראשון הם אוסף של מהלכים בסיסיים, אשר גם בשימוש על ידי lifters מתקדמים, אנו מרגישים מתאימים למתחילים גם כן. שים לב שאנחנו לא מתחילים אותך רק עם תרגילי מכונה; קומץ של תנועות במשקל חופשי נמצאים מיד את המחבט. הסיבה להיות, אלה הם התרגילים שאתה צריך לשלוט לטווח ארוך רווחי גודל השרירים וכוח, אז אתה יכול גם להתחיל ללמוד אותם עכשיו. קרא בעיון את כל תיאורי התרגיל לפני שתנסה אותם בעצמך.

בשבוע הראשון תוכלו לבצע שלוש קבוצות של כל תרגיל לכל אימון, אשר במהלך השבוע מוסיף עד תשע קבוצות עבור כל bodypart, נפח טוב מתחיל למטרות שלך. למעט crunches עבור ABS, תוכל לעשות 8-12 חזרות לכל סט. תוכנית זו נציג נחשב באופן אידיאלי אידיאלי להשגת רווחי גודל השריר (המונח המדעי הוא היפרטרופיה) והוא נפוץ המועסקים על ידי חובבי פרו ו bodybuilders כאחד.

שים לב באימונים שמתחת לקבוצה הראשונה שלך שמונה חזרות, הסט השני שלך 10 חזרות ואת קבוצה שלישית שלך 12. זה נקרא בחוגי פיתוח גוף כמו "הפירמידה הפוכה" (פירמידה סטנדרטית הולך גבוה יותר חזרות נמוך), שבו אתה להקטין את המשקל כל קבוצה כדי להשלים את הספירה נציג גבוה יותר. לדוגמה, אם על הסט הראשון שלך של הנורות ll השתמשת 140 פאונד עבור שמונה חזרות, נסה להשתמש 120 או 130 £ על סט שני ו 100-120 פאונד על קבוצה שלוש.

קובי עזרא פתרונות בריאות. לערוץ היוטיוב: קובי דיאט לאתר: דיאטה לחיטוב הגוף 


לאינסטגרם: kobisport


לדף הפייסבוק: Diet2All

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כושר גופני