ברוכים הבאים לפורום טיפולי רכב

נתקלתם בתקלה ברכב ואינכם יודעים למי לפנות? ביקרתם במוסך ורוצים לקבל חוות דעת נוספת? ברוכים הבאים לפורום טיפולי רכב של וואלה! בפורום זה תוכלו למצוא מחירי טיפולים עדכניים, להתעדכן אודות טיפולים ותחזוקת הרכב, לקבל הכוונה ועצות מבעלי מקצוע מומחים בתחומי הרכב אודות חלקי רכב, תיקוני פח, צבע וטיפולים תקופתיים. תוכלו לשתף טיפים ומידע לחיסכון באחזקת הרכב, לדון בכל תקלה ולהעלות נושאים משלכם.

וואלה! מאחלת לכם גלישה מהנה בפורום החדש שלנו

yakio @#@

the sharkemo_25.png !

החלפת שמנים בפגרו קינג

לקחו 2500 שח

???

ברוך שלום , על פניו , נראה מחיר מופרז מאוד, אך אם אתה יוכל לפרט מה כתוב בחשבונית זה יעזור לצורך בדיקה ,

בכל מקרה ניתן גם לבדוק את המחיר מול מחירון וואלה מוסכים 

http://driver.walla.co.il/Landing.aspx?bannerId=5

09-7449797

ברשותי סובארו b4 שנת 2009 צורה ישנה..

מתי מחליפים פלגים?

והשאלה השניה בנסיעה לפעמים יש השהייה של הגז...לפעמים לוקח לרכב זמן להאיץ במהירות של עד 50 קמ"ש..

לפעמים שהרכב גם קר..

שלום עמוס , החלפת מצתים בסוג הרכב שלך היא כל 60000 ק"מ ,

תקלה מהסוג שאתה מתאר יכולה להיות קשורה לכמה גורמים ונדרשת בדיקה במוסך

התקלות האפשריעות הן :  מצתים , מסנן דלק , מסנן אויר . בית מצערת מלוכלך ,

או תקלה בחיישן טמפרטורה (לפי התיאור שלך שהתקלה  לעיתים היא במנוע קר )

במחירון המוסכים של וואלה מוסכים בכתובת http://driver.walla.co.il/

ניתן לעיין בסוג הטיפול הנדרש לפי הק"מ שיש לך ברכב ,

או בטלפון  09-7449797

מה צריכה להיות צריכת הדלק של שברולט ויונט 2005 ?

תודה .

שלום

יש לי שברולט ויונט 2005 , צריכת הדלק עומדת על אחד ל שש / שבע , האם זה סביר?

תודה .

צריכת דלק של שברולט ויואנט היא אכן גבוהה גם ביחס לרכב אחר עם מנוע 2000

יחד עם זאת , רצוי לבדוק גורמים המשפיעים על צריכת הדלק

( מצתים . מסנן אויר . מסנן דלק , לחץ אויר בצמיגים , גגון אם מורכב ברכב )

ניתן לקבל הצעת מחיר  לטיפולים החלוסכים דלק ,במחירון הטיפולים של וואלה ב http://driver.walla.co.il/

09-7449797

שלום .

יש לי מזדה 626 שנת 99 ויש לי בעיה במזגן בשעות העומס לא מרגישים את המזגן עד לרמה שעדיף לנסוע עם חלונות פתוחים ובשעות הלילה המזגן מקפיא יש לך אולי כיוון ממה זה יכול להיות ?

התפצץ לי גלגל ימני עקב כך הרכב נזרק ופגע ברכב אחר חונה. שוי הרכב שלי 60000 שוי התיקון25000של הרכב שלי שאלה נפגע הפגוש והחלק הקדמי של הרכב ונפתחו כריות האויר. השמאי סרב להשבית  את הרכב והתעקש לתקן אותו מה דעתכם לבטיחות הרכב?

וירדת ערך מסחרי?... בתודה

14:51 24-03-2014|shark כתב: יש לי וולבו S60 לא מניע החלפתי אלטרנטור ומצבר ועדיין יש בריחת חשמל ויותר משבוע אצל החשמלאי וטרם אותרה התקלה , ותקלה שנייה תוך תחילת נסיעה איטית הגיר קופץ אבל בנסיעה מהירה לא מרגיש בקפיצה מה התקלה בתודה מראש 

נתקלתם בתקלה ברכב ואינכם יודעים למי לפנות? ביקרתם במוסך ורוצים לקבל חוות דעת נוספת? ברוכים הבאים לפורום טיפולי רכב של וואלה! בפורום זה תוכלו למצוא מחירי טיפולים עדכניים, להתעדכן אודות טיפולים ותחזוקת הרכב, לקבל הכוונה ועצות מבעלי מקצוע מומחים בתחומי הרכב אודות חלקי רכב, תיקוני פח, צבע וטיפולים תקופתיים. תוכלו לשתף טיפים ומידע לחיסכון באחזקת הרכב, לדון בכל תקלה ולהעלות נושאים משלכם.

וואלה! מאחלת לכם גלישה מהנה בפורום החדש שלנו

שלום חברים מישהוא יודע אך מפרקים ציריה אחורית במרצדס בודי  210 בשביל להחליף גרמושקות

לא מכיר מוסד שמלמד מכונאות בהתכתבות , עליך להגיע למוסך לצורך כך .

תתקשר לארי מרשת מוסכי "וואלה דרייבר"  לצורך הפנייה למוסך קרוב למקום מגוריך במחיר הטוב ביותר שיש
ארי 052-4808181

שלום!

יש מזדה דמיו2002 שכל כמה חודשים המיסבים בצד ימין עושים רעשים ואני מחליף אותם.

מה לדעתך מקור הבעייה?

האם החלפת ה"נבה" יכולה לפתור בעייה חוזרת זו?

תודה!!

יש לי את אותה הבעיה. אני רוכב על קלנועית מדי יום בערך שעה, ויש רעש של מדחס.

אני לא מבין כל כך בזה. אב הבן שלי שנוהג לרכב על אופניים חשמליות, אומר שאולי להחליף משהו שקשור לפילטר.

האם יש למישהו רעיון ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפולי רכב
בחר
בחר