איך רשת תתמודד עם "האח הגדול"?

העונה האחרונה של "האח הגדול" צועדת אל סופה. המילה "סוף" מעולם לא הייתה כל כך פתוחה לפרשנויות. היא אמנם מסתיימת בקשת, אבל אוטוטו תתחיל שוב ברשת ולכן עוד מוקדם להספיד את הריאליטי הכי שערורייתי בטלוויזיה.

 

העונה הבאה תהיה בלי יורם זק - האדם המושך בחוטים, ובלעדיו - לטובה או לרעה - זה כבר לא יהיה אותו "אח". לצד זק, גם ארז טל וקורין גדעון יפנו את הבמה לטובת זוג מנחים חדש וגם הבית בנווה אילן "יעבור דירה" למקום לא ידוע אחר. זה אולי עוד מוקדם לדבר על העונה הבאה, אך זה גם רלוונטי מאי פעם: האם לאור שעמום העונה הנוכחית יש צורך לדעתכם בעונה נוספת? איך הייתם מצפים מהאח הבא להתנהג? האם כדאי שהוא ילך בעקבות זק או שהייתם מציעים לו דרך אחרת? ובכלל - האם אתם חושבים שרשת מסוגלת לייצר עונה מעניינת וטובה יותר מאלו של קשת?

 

שתפו אותנו, אל תהיו רעים.

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

רשת היא בית עלמין לפורמטים. שלא לדבר על זה שהכל שם רק ריאליטי, וזה מאכזב. איפה הימים של "אחד העם 1" (שלמען האמת גם התחיל למצות את עצמו)? רשת לא תצליח עם האח הגדול, כי רשת היא ערוץ 10, רק בלי ההכרה שריאליטי עובד טוב רק לקשת. האח הגדול ברשת יהיה כישלון, כמו הישרדות ברשת. כל דבר שם מועתק מהמתחרים (ערוץ 24-25 מישהו?) מה שבטוח אני לא אצפה.

מאז הפרידה מקשת, רשת לא מצליחה לעלות תוכניות מעניינות.

האח הגדול לדעתי זוהי תוכנית הריאלטי הטובה בטלוויזיה הישראלית

יעקב מצברים

רוצים יותר תוכניות כמו בית ספר למוזיקה, ועולמם הסודי של בני 4
אף אחת מהם לא אצל רשת!

סיימתי עכשיו את הסדרה נחלה ואני חיייב להגיד שזו סדרה פושט גאונית!

מקווה מאוד שיעשו לה המשך לפחות כמו סברי מרנן (:

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טלוויזיה
בחר
בחר