הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה

הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה

 

הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה


הישרדות עונה 7 פרק 6 לצפייה ישירה

הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה: אנו נצפה ב18 מתמודדים שהולכים לתת את כל כולם 18 המתמודדים יתחלקו לשבטים כל שבט יצטרך להסתדר בעצמו וכולם יצטרכו לתת תנשמה.

X
X

הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה: בתוכנית 18 משתתפים 18 השורדים המריאו לאי הונדורס ב26 במאי וחזרו כעבור כשבעה שבועות סלבס עזבו את הבית, המשפחה החברים וחיי הנוחות והגיעו אל אי נדח בו יתמודדו עם תנאי מזג אוויר קשים, רעב, משימות פיזיות ומועצות שבט נוקבות. מי יהיה האחד שישרוד ויגרוף את המיליון? הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה – הישרדות VIP

הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה:(נקראה בתחילתה הישרדות 10) היא תוכנית מציאות המהווה גרסה ישראלית לתוכנית הטלוויזיה האמריקאית "הישרדות". התוכנית זכתה לרייטינג גבוה, ובמסגרתה צולמו שש עונות עד כה.הסדרה הופקה על ידי חברת אבוט רייפ המאירי עבור ערוץ 10. באוגוסט 2012, קנתה זכיינית ערוץ 2, רשת, את זכויות התוכנית, ומאז החל מאבק משפטי בין רשת לערוץ 10 על זכויות השידור, והפקת התוכנית הופסקה. אולם באוקטובר 2014 הודיע ערוץ 10 כי הוא מוותר על זכויות שידור התוכנית לטובת זכיינית ערוץ 2, רשת, וכן הוא מושך את התביעה על זכויות שידור התוכנית. באוקטובר 2015 עתידה לעלות העונה השביעית של התוכנית בזכיינית רשת, ערוץ 2.
 

הישרדות עונה 7 פרק 5 לצפייה ישירה

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טלוויזיה