האח הגדול: סיכום עונה

יצאתי עם שש תובנות מהעונה השישית של האח הגדול:

1. עונה משעממת במיוחד אך חשובה לא פחות מקודמותיה. היא סיפקה בידור לצופים במהלך מבצע צוק איתן, בעוד הזכיינית השניה ויתרה על שידור תוכניות הבידור שלה. המלחמה באיזשהו מקום הצילה את העונה הזאת. אחרת היא פשוט הייתה מאבדת מהחשיבות שלה. וכל מה שהיינו רואים בדקות האלה שמגלים לדיירים מה קרה מחוץ לבית האח הגדול זה כמה אף אחד לא דיבר עליהם.

2. זו הייתה עונת הטבעונות הרשמית ועל זה אני שמח. אני לא טבעוני, תמיד אהבתי בשר, אבל שמח שהעונה הזאת הביאה זוכה שונה ממה שכל עונה מספקת לנו. טל מגיעה אלינו עם מסרים מאוד חשובים, שגם אם אינך תומך בהם, אתה לא יכול שלא להעריך אותה על זה.

3. מי האוליגרך שהצביע כל העונה הזאת ללינור?

4. דנית, אליאב ונופר הצילו את העונה הזאת בהרבה מהבחינות, ולכן הגיע לשלושתם להגיע לגמר. אולי באיזשהו מקום יש צדק בכך שהבנות היו שם בעוד הגבר ששיחק בשתיהן יצא לפניהן.

5. משימת זיגי הייתה המהנה מכולן ולא בגלל שיש לי איזושהי סימפטיה לחייזר הזה. ממש לא. זו פשוט משימת ה"אסור לזוז כשמשהו מטורף עכשיו נכנס לבית" שיש בכל עונה, רק בקונספט אחר. זה תמיד מצליח להם וזה הצליח להם גם הפעם.

6. לאלדד לא באמת הגיע לזכות, ולדעתי כמו קרב שפרה-בובליל, אלדד הוביל במהלך כל העונה בגלל דעותיו אבל לקראת הסוף הוא החוויר, לא קיבל זמן מסך, ישב כמו פוץ על הספה כל היום והפסיד מיליון שקלים.

אני חושבת שבאמת לא היה מגיע לאלדד לזכות. היה אסטרטג גדול, שחקן, שקרן, וחצוף. לטל הגיע, אבל לדעתי גם לנופר הגיע, אין על הבחורה הזאת, אמיתית, כנה, לב טוב, רגשנית. לא כמו דנית שהיא מספרית גדולה למרות גילה הצעיר. ידעה איך לשחק באליאב, בושה לבנות ישראל שמתנהגות כך.

לינור, חוץ מהיופי - אין כלום, שחצנית אחת גדולה. 

תצאו מהסרט שאתם חיים בו

לאף אחד חוץ מאלדד לא הגיע לזכות

כל האחרים צעקנים ופרשים

זח הגדול זה מישחק מכור.הזכייה מגיע לאלדד ולא לא לטל גלבוע.

אח הגדול זה מישחק מכור.הזכייה מגיע לאלדד ולא לא לטל גלבוע.

משחק מכור ...רק אלדד למליון 

עצוב מאד שההפקה מתערבת ....אלדד למליון

טל פשוט וולגרית ואלימה ולא ראויה לנצחון וחבל שהיא זכתה 

טל פשוט וולגרית ואלימה ולא ראויה לנצחון וחבל שהיא זכתה 

אלדד בחור עצילי, אינטלגנט, רגוע, נאה הלכות, דבוק לעיקרונות, אתה זוכה אמיתי, אוהבים אותך

אלדד מהתחלה היה משעמם לא תרם מאומה  מרטין שמרה עליו .. ההתחלה הייתה נעימה קולית עד שנכנסו הדיירים ישנים חדשים . בן עשה המון גם בני העירו את בובליל ומור שהיו עסוקות בטיול לשוויץ בובליל עם הדת ומור איך לכבוש את אליאב חיזרה אחריו ולא נתנה לו לנשום עד שהודח .  כל התוכנית הייתה על גבה של דנית. הסקרים הטעו אחרת דנית הייתה מנצחת נבהלנו כי אלדד הוביל והחלטנו לסמס לטל שהייתה השניה בסקרים  . למדנו.. רוצים לראות דנית בפרסומות  מעולה רוקדת ונראת מצויין בלי ערימה של איפור .. קולית מקסימה ..באח הגדול אפשר גם אחרת לא לקלל לאיים לצעוק כמו מור בזויי סתם בלי סיבה  מיד לכבות את הטלויזיה. טל זכתה מההפקר לא רצינו שימני קיצוני ינצח..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טלוויזיה
בחר
בחר