מוצר השבוע: סנו מקסימה Soft Silk - עוצמת הבישום

מוצר השבוע: סנו מקסימה Soft Silk - עוצמת הבישום

אני מודה, ראיתי את האריזה האלגנטית של המרכך, הרחתי ומיד רצתי לכבס. התרשמתי. הבגדים יוצאים רכים והבושם של המרכך נשאר על הבגדים לאורך זמן רב. כל פעם שאני מוציאה בגד מהארון, הניחוח עדיין נשמר ואני מקבלת מחמאות על הריח הנפלא בכל מקום אליו אני הולכת. לפעמים אני מגלה להם איך זה נשמר כל כך הרבה זמן... סנו סופט סילק כמובן. טוב, ולפעמים אני לא מגלה... (:

אשמח לשמוע את דעתכם!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

מוצר חובה בכל בית מבשם ומרענן את הבגדים בצורה מעולה ונעימה חובה בכל בית

אני מודה שבהתחלה הייתי סקפטית... חשבתי עוד מרכך כמו כולם... :) אבל ממש ממש הופתעתי הוא מריח טוב והריח נשאר על הבגדין לאורך זמן. הריח עדין מאוד והבגד רך. ממש מרוצה וקונה רק אותו!!!

אני מודה שרק השבוע התחלתי להישתמש  במרכך הזה ..האמת מוצר באמת טוב והכביסה יצאה אחלה

משתמשת קבועה  הקטע שאני הכי אוהבת הוא לאחר תליית הכביסה כל משב רוח רענן מגיע לאפי  השכנה שאלה אותי כבר פעמיים מה שם המוצר והפכה להיות גרופי שלו.אוהבת הריח לא אגרסיבי על הבגדים מדיף ניקיון וניחוח סבוני רגוע

כמו שאר המרככים של סנו גם הסופט סילק הוא מעולה 

בעל ניחוח נעים ונשאר לאורך זמן. במיוחד כשאני ישנה הריח על המצעים משכר.

אוחחח איזה ריח אךךךך איזה רכות השארתי אותו במיוחד למצעים ומגבות. כמה כיף עם המוצרים של סנו. איכות מעולה תוצאות מדהימות.

המוצר מדהים. כאחת שסובלת מרגישות יתר לריחם של בגדים לאחר כביסה. המרכך הזה פשוט ניפלא.

הבגדים יוצאים נקיים, מריחים ורכים.

מומלץ ביותר

במילה אחת וואו! לא האמנתי שאפשר להתאהב במרכך כביסה. 

בכלל כל מוצרי הכביסה של סנו מעולים 

אני משתמשת תמיד במרככים של סנו אבל למרכך הזה עוצמה חזקה משלו . הריח נשאר לאורך זמן רב .

טיפ נוסף , אני מוסיפה קצת מרכך כביסה לדלי המים בזמן  שטיפת רצפות והריח תענוג...

מה המחיר?

לא יצא לי עדיין להתנסות במוצר

אכן המוצרים שלהם טובים...א כל מוצר שלהם שניסיתי אגב עד היום פשוט ניצח את כולם ובגדול

מוצר מעולה ממליצה בחום מרכך מעולה

ריח טוב והכן הכביסה רכה ןנעימה..

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר