שאלה למנקים ולמנקות!

שאלה למנקים ולמנקות!

מה המוצר המועדף עליכם למטרת הברקת הכיריים והסרת כתמים מהכיור? אני בפרויקט ניקיון מיוחד היום ותמיד שמחה לקבל המלצות.

מה התמריץ לניקיון היסודי? בישלתי אוכל הודי אתמול וצנצנת תבלין קארי שנשפכה הכתימה את הכיור...

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

האמת לכיור אני משתמשת בחומרי ניקוי קונבנציונליים.אלו הנמכרים בשוק.בעיניי הכי חזק הוא חול לניקוי שכבר לא חזק בשוק או אקונומיקה מבושמת.לכיריים  משתמשת בספארק לניקוי כלים משרה למעט זמן על הכיריים ומנקה.את יתר החלקים  אני משרה באבקת כביסה.זה מצליח מאוד.

לא המצאתי את הגלגל אבל זה תמיד נקי

אין כמו אקונומיקה של סנו ז'אוול להסרת כתמים מכל סוג..

אני הכי אוהבת לכיור סנו זאוול אקונומיקה יש אל תתיאש.

היי 

תנסי מלח לימון לשפוך מעט לשפשף ועל זה מים רותחים .לי זה מבריק את הכיור שלא בא לי להשתמש בחומרים ייעודיים .

לגבי הכיריים אז שלי מנרוסטה ולכן אחרי התזת סנו רסס ונגב ואני מרססת ספריי נירווסטה והכיריים הופכים להיות חדשים 

אני משתמשת בעיקר באקונומיקה . שפכתי אקונומיקה לתוך בקבוק תרסיס ובכל פעם אחרי שטיפת הכלים אני מרסס אקונומיקה על הכיור. כך זה נשאר נקי

אחותי אמרה לי שהיא משתמשת  לניקוי הכיור  גם באבקת מדיח שמבריקה אותו היטב.

אחלה עצות, תודה רבה. ניסיתי מלח לימון ואז סנו ז'אוול והכיור שלי חזר לצבע הלבן והמבריק שלו סוף סוף, כתמי הקארי היו בלתי נסבלים.

מנהל הפורום
250+

היי 

תנסי מלח לימון לשפוך מעט לשפשף ועל זה מים רותחים .לי זה מבריק את הכיור שלא בא לי להשתמש בחומרים ייעודיים .

לגבי הכיריים אז שלי מנרוסטה ולכן אחרי התזת סנו רסס ונגב ואני מרססת ספריי נירווסטה והכיריים הופכים להיות חדשים 

את נהנית מהכיור מנירוסטה? אני ממש שוקלת להחליף כיור לאחרונה מבחינת ניקיון ונוחות הניקיון!

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר