טיפים פשוטים וקלילים לאירוח חג מקורי ומרשים!

טיפים פשוטים וקלילים לאירוח חג מקורי ומרשים!

החגים עוד רגע כאן - עת לארח ועת להתארח! לפניכם מספר רעיונות שלי לשדרוג שולחן חג בעלות מינימלית ויצירתיות מקסימלית! אשמח לשמוע את דעתכם!

- במקום קוביות קרח, הקפיאו ענבים, מיץ לימון או אפילו חצאי ליים - משדרג כל כוס מים, קולה, קוקטייל או יין ומוסיף צבע וטעם!

- בקבוקי זכוכית ממוחזרים עם צורה יפה הם אחלה רעיון במקום פמוטים רגילים/ אפשר למלא את הבקבוקים במים עם צבעי מאכל, בפירות יבשים, פרחים מיובשים וכל דבר שמתאים לאירוח שלכם. זה יוצר מראה מיוחד ומלא אור.

- הדפיסו תפריט! אפשר על נייר מיוחד, נייר צבעוני פשוט או אפילו על שקית נייר חומה ליצור סטייל "שוק" שיקי. אצלי האורחים מתלהבים כל פעם מחדש. (:

עוד רעיונות מקוריים בעלות נמוכה? שתפו אותנו!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

לא כילים חד פעמי     רק כילים של זכוכית   והרבה ירוק..

הכי חשוב לארח באהבה ולא משנה כמה קשה.כמו קודמתי אני לא מגישה  בכלים חד פעמיים גם בגלל מחירם גם בגלל איכות הסביבה אך בעיקר כדי לכבד את אורחיי באירוח איטנטימי שכל כולו שלי.

על מנת לא לקום מיליון פעם.אני משתדלת שרוב הדברים יהיו על השולחן.אם הוא עמוס אני שמה חלק מהדברים על 2 סטנדים_יש בשוק לרכישה. הסטנדים גבוהים יותר מהתקרובת שעל השולחן אני שמה מה שאפשר בגובה.את כל הקינוחים והיין בירות וכו על שולחן בצד.הכל סביבנו מה שנותר לאכול להנות לברך ולהכניס את השנה החדשה בהנאה ובשמחה.שנה טובה לכולכם

נענע עלים קצוצים ולימונים טריים לקוביות שמה בקרחונים  מגישה בקנקני מים קרים יפה טרי ובריא.ללא סוכר ....

אני עושה פרחים  בצבעים שונים (או צבע אחד) מקיפולי נייר ומעטרת את השולחן . פרחים קטנים ניתן לשים בכוסות השתייה , פרחים גדולים באגרטל מרכזי

ראיתי מדריך מעולה להכנת פרחים ממג'נטים של קאפקייקס ובינינו - אני גם ככה מתכננת קאפקייקס ממולאים בתפוחי עץ מקורמלים (:

מנהל הפורום
250+

אחלה רעיונות. טוב גם ליום כיפור?? 

חהחהחה...

ולבנה אוסיף לעצה שלך אני מכינה פרחים לאגרטלים ואפשר לקישוט מנייר קרפ

בצבעים שונים-טוב שיהיה בבית, ולגבי מפיות היה פעם באחד הסרטונים איך להכין מפיות פרח לכול אחד ממפיות צבעוניות  מקסים..

ואם אין אפשר להישתמש במפיות, גלילי נייר לניגוב ידיים,נייר טואלט

על מקלות לשיפודי פיקניק

וזה יוצא מדהים..

הפעם הלכתי על שולחן צהוב בהיר  ולבן

וקיבלתי עציץ מדהים

אצלם ואשלח שקישט וכעת מקשט

וחג שמייח..

אני מאוד אוהבת צבעים בהירים, הפעם הלכתי על לבן על לבן על לבן עם מעט נגיעות ירוק ואדום! דודה יקרה הכינה לנו קישוטי נייר מדהימים למפיות ואני דאגתי לשאר (: היה תענוג, מקווה שגם אצלכם!

מנהל הפורום
250+

מה  זה היה תענוג 

עד כדי כך

שאי אפשר היה לזוז..

הייתה תוספת רצינית למשקולת

ששמה עכוז......emo_05.png

אחלה טיפים תודה רבה

בכיף, נעים מאוד ברק! אתה מוזמן להציע לנו גם טיפים משלך, נשמח לשמוע!

מנהל הפורום
250+

אני אוסיף טיפ שלי לסוכות, במקום מגזרות נייר רגילות קונים בריסטולים צבעוניים וסול וחותכים בצורת פירות את הפירות קושרים עם חוט ומחט לחוט שמשון עבה ותולים בסוכה יוצא יותר מיוחד משוב שרשראות רגילות שרואים תמיד וגם דרך לילדים לתעסוקה כיפית במיוחד םא יש להם אבא שאוהב יצירה ואוהב אותם מחוץ למחשב עובדים עם הידיים emo_04.png

גבר שאוהב רכבים, אופנועים ואקסטרים וגם לבשל ולנקות - נשוי+4 ומת על זה

אחלה אבאלה שכזה..

אין כהורים שמשקיעים ואוהבים

שכל תפילותיך ייענו!

חתימה טובה  וחיים ברוכים!

מקווה ובטוחה שהסוכה נראית נהדר...מקווה שגם בניקיון של החג יש לילדים תעסוקה חחח (: אחלה אבא ואחלה מחייכת ומפרגנת, שיהיה לכולנו חג נהדר!

מנהל הפורום
250+

emo_43.pngemo_39.pngemo_59.pngemo_75.pngemo_113.pngemo_111.pngemo_52.png

שמחות מתיקות בקצב הטנגו לכולם

לחיי העם הזה

כמה טוב שהוא כזה!

פופאיי, מה עם תמונות של הסוכה?? אנחנו מחכים לראות את יצירותיו של האבא היצירתי!

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר