הספוג המקציף של סנו סושי: מהפכה בקרצוף סירים ומחבתות

הספוג המקציף של סנו סושי: מהפכה בקרצוף סירים ומחבתות

מי מאיתנו אוהב לעשות כלים? אני תמיד מחפשת פתרונות על מנת להקל על עצמי ולזרז את ענייני השטיפה. הספוג המקציף של סנו סושי הוא מוצר שעיצב מחדש את חווית שטיפת הכלים שלי.

מה מעניקות לנו שתי השכבות יחדיו? שכבת הקרצוף מעניקה הקצפה עוצמתית המסירה לכלוך קשה ופועלת ביעילות גבוהה ולצידה, שכבת הספוג הדקה מעניקה לנו אחיזה מצוינת. האיכות של המוצר ניכרת בעיניי בעמידות שלו (לא מרגיש בלוי גם אחרי עשרות שטיפות) ובקלות בה הוא מסייע להסיר לכלוך ושומן מהכלים. חוסך לי זמן קרצוף יקר!

מה דעתכם על המוצר?

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

אם יש משימה שאני פשוט לא סובלת, היא שטיפת סירים ומחבתות. כאן אני מוכנה לקחת כל דבר שיעשה לי עבודה קלה. אז בדיפולט אני משתמשת בסנו ספארק לשטיפת הכלים, מוצר מעולה! ללכלוך העקשן יותר יש לי את ספוג הפלא, ואם מדובר במקרה קשה ושומני (כמו מחבת לאחר טיגון שניצלים), אני מוסיפה כמה שפריצים של סנו פורטה פלוס. 

בכל מקרה, אין מצב שתתפסו אותי נוגעת בכלים שומניים בלי כפפות. 

מאוד התחברתי לספוג המקציף. עושה את העבוד קלה ונעימה יותר 

התחושה כל כך נעימה על הידיים, זה ממש מעצב את החוויה מחדש, אהבתי את המשפט הזה כי זה נכון, שונאת ושונראת שזה נדבק ככה ליד ומעקץ - מה רע בקצת רכות פלוס הספוג מ-ע-ו-ל-ה!!!

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

הספוג ממש להיט אצלי במטבח ..מצד אחד מנקה בעדינות צלחות ומהצד השני מנקה סירים .חוסף בהחלפת ספוגים או מוצרים נילווים אחרים . מוצר שווה 

עוד מוצר מצויין.

הספוג הקציף עונה על כל הדרישות. גם מקרצף, גם מסבן וגם מקציף.

מצויין. בדיוק מה שחיפשתי.

בעבר נהגתי להדביק סקוטש ברייט לספוג.. .עכשיו זה מגיע מוכן.

היתמכרתי

מוצר הכן טוב ומנקה טוב ... זה מתאים מאוד למי שאין מכונה לקרצוף כילים     שנה טובה..

מנקה ביעילות לכלוך עקשן ללא מאמץ מוצר מעולה שעושה את החיים קלים יותר.

חג שמח לכל הפורום ומשפחת סנו.

ספוג הפלא עושה עבודה של 100 ספוגים פשוטים.

מוצר מומלץ. לא מתאמצת לשפשף סירים יותר פשוט מושלם

ספוג מעולה!!!! נשאר לאורך זמן !!! לא צריך להפעיל כח רב בלשפשף!!!

מומלץ מאוד

הספוג המקציף של סנו סושי הוא אכן  מהפכה בקרצוף סירים ומחבתות. אם בעבר השארתי את העבודה הזאת לאחרים emo_07.png . היום ממש לא איכפת לי לעשות את זה בעצמי . הניקוי הוא כל כך קל  שזה פשוט תענוג . אני כמובן דואגת קודם למלא את הכלי במים חמים עם קצת סבון כלים ואז פעולת הניקוי ביזרת הספוג פשוט חלקה.

שיהיה לכולם חג שמח ושנה טובה

האם יש אפשרות לצלם את המוצר המומלץ כדי שנבין למה הכוונה?

אודליה לשעבר מוריה

הספוג המקציף של סנו פשוט מעולה !!!

הוא מסיר את האבנית בקלות וללא מאמץ . הסירים והמחבתות יוצאים נקיים ואנחנו מרוצים .

הספוג המקציף מדהים, עושה עבודה נפלאה

זה דבר מומלץ בכל בית, המאמץ בניקוי סירים ומחבתות לא קיים

הספוג עושה עבודה טובה מנקה שכבות קשות שנשארות על הסירים, והמוצר יוצא נקי מבריק וזה מדהים. 

ללא כל מאמץ מיותר והשקעה יוצאים סירים ומחבתות נקיים להפליא. 

תודה לסנו על מוצר מיוחד ואיכותי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר