מוצר השבוע: ניקיון תנור עמוק עם ריח קליל!

מוצר השבוע: ניקיון תנור עמוק עם ריח קליל!

לנקות תנור זאת אף פעם לא משימה קלה. לכן, ברגע שהתחלתי להשתמש בפורטה פלוס ג'ל של סנו הרגשתי את ההבדל באופן מיידי. הנוזל נצמד ללכלוך ומתחיל לפעול עוד לפני שהתחלתי לנקות.

בנוסף, לחומרי ניקיון יסודיים יש בדרך כלל ריח חריף ולכן הניחוח הקליל מקל על עבודת הניקיון!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

מוצר סוףףף... מנקה ומבריק אני מאד מרוצה אין על סנו!!!!

מוצר נהדר מבית סנו , מנקה בקלות וביעילות ובעל ריח עדין . מאוד מומלץ :)

אני מגיעה למסקנה שכל מילה בפרסומי סנו אמת.מוצר שמקל את העבודה במטבח.מכירה זמן רב ומשתמשת התוצאה מעולה.ממליצה בכל פה.לקראת ראש השנה ובכלל תתחדשי לך במוצר...אם אין לך עדיין.

אחרי שנים שניקיתי עם סנט מוריצ, השתכנעתי שזה המוצר הטוב ביותר להסרת שומנים. יעיל, גאוני ופחות "ריחני" מהמתחרים. 

והכי כיף שלא צריך לחזור על הפעולה יותר מפעם אחת (אלא אם כן מדובר במקרה קשה במיוחד). 

מוצר אין ספק ..  יקר קצת   אבל טוב   מנקה כמו שצריך....סנו זה סנו

מוצר נהדר קצת יקר אבל מקרצף מעולה

עוד מוצר מושלם מסנו

ממש מנקה טוב ויסודי

כרגיל, סנו משחקים אותה. מוצר ממש טוב ויעיל, מנקה ביסודות רבה,אומנם מוצר לא הכי זול על המדף.

אבל לפעמים עדיף לשלם ביוקר ולא לצאת בזול!♥

מוצר מצויין 

משימת ניקוי התנור עם הריח החריף נעלמה ועכשיו הנקיון קל מהיר והתנור ניראה כמו חדש 

ממליצה בחום 

האמת שנקיון התנור הוא עקב אכילס שלי לא מצליחה להגיע אליו בזמן וכשכבר יש זמן הלכלוך מסרב להיפרד אבל מאז שהתחלתי להשתמש בחומר הזה של סנו קל יותר וכמעט שתמיד התנור שלי נקי. ומריח טוב כמובן.

פורטה פלוס ג'ל של סנו- נבדק על תבניות ובתנור עצמו . מנקה טוב כתמים טריים , קצת פחות כאשר מדובר בכתמים "ישנים" . סה"כ מוצר טוב בהשוואה למתחרים 

מוצר מעולה ממליצה בחום עושה את העבודה פרפקט

האמת מוצר כמו שצריך להיות...  התנור נקי נקי ..ושנמשיך לשמור עליו נקי בעזרת  מוצרי סנו    שנה טובה

האמת מוצר כמו שצריך להיות...  התנור נקי נקי ..ושנמשיך לשמור עליו נקי בעזרת  מוצרי סנו    שנה טובה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר