שאלון היכרות מיוחד לפורום: ספרו לנו מי אתם ומה אתם אוהבים!

שלום לכולם, למצטרפים החדשים וכמובן לחברים הותיקים! עם הצטרפות משתתפים חדשים ועל מנת לרענן את הקשרים בפורום, אשמח אם תקדישו מספר דקות למענה על השאלון שהכנתי.

כך נוכל להכיר יותר לעומק את האדם מאחורי העצה, השיח והתגובה (:

• מה שמכם הפרטי או המלא? 
  • למה בחרתם בכינוי שלכם בפורום?
  • מאיפה אתם בארץ?
  • מנו שלושה דברים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד!
  • מהו הדבר או הבנאדם שהכי מצחיק אתכם?
  • מהי מטלת הניקיון האהובה עליכם?
  • מה הוא מוצר הניקיון האהוב עליכם?
  • מה הבילוי המושלם בעיניכם?
 תודה רבה על השיתוף ותשומת הלב - את התשובות שלי אוסיף כבר בתגובה הבאה!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

שלום לכולם, למצטרפים החדשים וכמובן לחברים הותיקים! עם הצטרפות משתתפים חדשים ועל מנת לרענן את הקשרים בפורום,

אשמח אם תקדישו מספר דקות למענה על השאלון שהכנתי.

• מה שמכם הפרטי או המלא? 
  • מאיפה אתם בארץ?

• אני רותם אלפר, נעים מאוד (:
  • בחרתי בכינוי ליידי פאי בשל החיבה שלי לאפייה.
  • אני חיה בתל אביב.
  • הייתי לוקחת איתי את בעלי, פלייליסט לא נגמר של שירים וכלבלב נחמד שצריך בית (:
  • אחותי הקטנה הכי מצחיקה אותי בעולם. היא קומיקאית מלידה. תמיד יש לה חיקוי מצחיק או בדיחה משעשעת!
  • אני אוהבת לשטוף את הבית ועושה את זה מדי יום. אוהבת את הניקיון שנכנס לבית שהרצפה נקייה ואוהבת לראות את כל האבק נשטף החוצה!
  • לא שאלה פשוטה, אבל המנצחים הם מגבוני ניקיון סנו סושי, סנו ז'אוול וסנו ריצפז פרש הום בניחוח אפרסק. השלישייה המנצחת שלי.
  • אפשר לחזור לאי בודד בבקשה? וברצינות, אין כמו לחגוג ארוחה עם המשפחה שלי. שולחן עמוס באוכל משובח, יין טוב וכל האנשים שאני הכי אוהבת. אצלנו כל אחד גר במדינה אחרת אז זה עניין של פעם בשנה או פעם בשנתיים.

תודה על ההקשבה ותשומת הלב, מצפה לשמוע מכם ולהכיר יותר (:

מנהל הפורום
250+

שמי ..

חיה שי   אין לי שום כינוי בפורום    אנחנו גרים בקרית ביאליק ..  היתי לוקחת לאי בודד את משפחתי    את הנכדים וספר מעניין...

אדיר מילר הקומיקאי הכ י מצחיק בעיני...לנגב אבק כי אצלי בבית יש המון פרטים שצריך לשמור עליהם ....כל מוצרי סנו ללא יוצא מן הכלל..הצגות ומופעים כמה שיותר..... תודה ויום טוב

שמי -חיה זאדה 

כינוי בפורום -השם הפרטי ותאריך לידה (הכי קל לזכור)

גרה -בחיפה 

3 דברים לאי בודד -בן זוגי, מים , מגב

הכי מצחיק אותי -ידיד טוב טל

מטלת נקיון אהובה -שטיפה 

מוצר נקיון אהוב -סנו רסס ונגב

בילוי מושלם -כוס קפה ראשון על המרפסת על בן הזוג 

שלוםשלום לכולם, אני חדשה בפורום אבל לא חדשה כחולת ניקיון חחחחח 

אלו השאלות והתשובות שלי

• מה שמכם הפרטי או המלא? חן ברוך
  • למה בחרתם בכינוי שלכם בפורום? כינוי חיבה מגיל קטן (אני דווקא רזה ולא אוהבת בטטות חחח)
  • מאיפה אתם בארץ? תל אביב
  • מנו שלושה דברים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד! ספר של קורט וונגט, מזרון יוגה ואת החתול שלי
  • מהו הדבר או הבנאדם שהכי מצחיק אתכם? אבא שלי! בעיקר אחרי 2 כוסות יין בשישי
  • מהי מטלת הניקיון האהובה עליכם? לנקות אבק, מרגיש שכל הבית נקי
  • מה הוא מוצר הניקיון האהוב עליכם? אקונומיקה - אקונומיקה - אקונומיקההה ועדיף סנו ז'אוול
  • מה הבילוי המושלם בעיניכם? יום שלם בים

טוב להצטרף לחברים כמוני שמחפשים דרכים לנקות ולשמור על ניקיון! לי יש מחלה כפולה, בעלי חיים וניקיון, כביכול לא הולך ביחד אך בעצם הכי מתאים יחד. מכל השיערות והלכלוך אני תמיד מוצאת את הדרך לניקיון הכי טוב ועמוק של הבית. אז אל תאמינו שחיות הן רק לכלוך בבית הן גם המון אהבה

שמי הוא אורית,

הכינוי שלי הוא השם שלי יחד עם מקום המגורים שלי, העיר ת"א שאין עליה בעולם, לא מוותרת על העיר הזו.

הייתי לוקחת איתי את פריצי החתול הראשון שלי (אפשר לקחת את כולם?) את בן זוג וגם עפיפון ליהנות מהזמן יחד

בן זוגי הכי מצחיק אותי ואנחנו אוהבים לצחוק ביחד בעיקר מנדב אבוקסיס הקורעעע

אני אוהבת לנקות את הספות והשטיחים מהשיערות ולשמור על הכל נקי נקי

סנו שמפו שטיחים הוא מושלםם עבורי, משתמשת כמעט כל יום ולפחות 4 פעמים בשבוע

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

אאחל לכולם ולעצמי "וואלקם", ברוכים הבאים, אהלן וסהלן ובאונוואנטיי (איטלקית) פליטה (אירית-גאלית) וכל הברכות.,

שמחה להצטרף לחבורה הנקייה, מעט על עצמי - 

שמי הוא בילי (כינוי לשם בלה שלא תמיד לרוחי( והכינוי בפורום הוא בילי אליוט כי מהמחזה נהניתי מאוד מאוד

אני חיה בקדימה ומאוד אוהבת את האיזור שלנו, ירוק ושקט

לאי בודד הילדים באים איתי, ערכת התפירה שלי וגם מחשב שיהיה מה לשמוע ולגלוש (אבל מי יביא את האינטרנט? חחח)

הילדים שלי הכי מצחיקים אותי, אני ובעלי מתגלגללים מהשטויות שלהם (כמובן שמאיתנו קיבלו את החוש הומור חחח)

אני אוהבת לעשות כלים ותשאלו למה?? כי אז זה אומר שבעלי בישל ארוחת מלכים (בשלן מדהים)

מבחינת מוצרים לניקיון סנו מאסק ג'ל לכביסה - אצלי בבית הוא על הבגדים ועל הרצפות באותה מידה

הבילוי המושלם - כרגע? שינה מתוקה מתוקה ורצופה בלי הפרעות, רק אני ובעלי ובייביסיטר לילדים חחחח אבל בדרך כלל מסעדה טובה עדיף בשרים וגם סרטים מאוד אוהבת ונהנית מקולנוע

שמחתי להכיר ולשתף

שלום לכולם, למצטרפים החדשים וכמובן לחברים הותיקים! עם הצטרפות משתתפים חדשים ועל מנת לרענן את הקשרים בפורום, אשמח אם תקדישו מספר דקות למענה על השאלון שהכנתי.

• מה שמכם הפרטי או המלא? 
  • מאיפה אתם בארץ?

שמי דורון
הכינוי נכפה עליי :)
הייתי לוקח איתי את החברים שלי, המחשב והאייפון. הייתי הופך את האי ללא בודד, כי מי צריך להיות לבד?
סאות' פארק מצחיק אותי
אני אוהב לסדר דברים במקום, נותן הרגשה כזאת משחררת.
קשה לבחור מוצר ניקיון אהוב... אולי מרכך כביסה. הו הריח!
הבילוי המושלם זה לשבת בבית ולראות סרט טוב עם חברים. אין יותר כיף מהבית. 

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

שמי מירי  אין לי כינוי בפורום רק שמי. גרה בראשון לציון.  לאי בודד הייתי לוקחת תשבצים הכלבים שלי וכמובן ספר טוב.

האדם שמצחיק אותי הוא אדיר מילר. אוהבת אני לשטוף את הבית עם הרבה מים וכמובן עם ריח טוב  שהבית יריח טוב. המוצר האהוב שלי 

הוא סנו ריצפז בניחוח אפרסק;שקיות הזבל  הטובות; ומטהרי האויר לשירותים מעולים. 

בילוי טוב ומושלם בשבילי הוא עם משפחתי המקסימה ואהובה.

תודה על כל התשובות היפות והמעניינות, מצפה וממתינה לשמוע ולהכיר אתכם טוב יותר emo_43.png

מנהל הפורום
250+

שלום שמי רינה אשכנזי

אין לי כינוי מדליק פשוט שמי ושושת הספרות מתוך תעודת הזהות,קצת יבש,אני דווקא לא,די קולית

מתגוררת בבארשבע שמי המלא רינה אשכנזי

עובדת במערכת החינוך בדימונה מיום לידתו של אברהם אבינו

בשנים האחרונות מנהל חטיבה עליונה נהנית מעבודה עם בני נוער ,זורם בדמי

הייתי לוקחת לאי בודד תמרים אגוזים  מזון לשעות חירום עם כמעט כל אבות המזון ,ספר טוב ואייפד עם המון סרטים דרמטיים  כמובן חייבים מטען נייד.לא הזכרתי את משפחתי כי ממילא זה בכאילו...

הדבר הכי מצחיק הוא נפילות לא צפויות של אנשים הם במבוכה והצופים או צוחקים או במבוכה מנסים לעזור ,מנסיון של נופלת...

מטלת הניקיון שאני אוהבת,למרות השתייכותי לפורום חולות נקיון בינינו מי אוהב זאת,אני אמנם חולת נקיון  לפעמים הייתי מוותרת.היום קל להיות חולי נקון החומרים והאביזרים הנלווים מקלים ומנעימים.אוהבת לנקות את התנור והכיריים

מוצר הנקיון הוא מסיר שומנים עם אקונומיקה-המצאת המאה

הבילוי המושלם קולנוע תיאטרון ומסעדה טובה

תהנו או תשתעממו מדבריי

תודה

רינה

ערב נעים.

שמי ליזה בריק

הכינוי שלי נבחר עי ואללה כי זה מה שהיה פנוי :)

אני מנתניה

לאי בודד הייתי לוקחת איתי את שלושת ילדיי :)

האדם שהכי מצחיק אותי זה בעלי ואני מתה על סטנדפ של שחר חסון :)

מאוד אוהבת לשטוף רצפה .אוהבת את הניחוח של נקי מרענן ואת ההרגשה של הרצםה נקיה :)

הבילוי המושלם בשבילי זה סרט טוב אקשן מעלה אדרינלין ומלא סושייייי:)

ערב נעים.

שמי ליזה בריק

הכינוי שלי נבחר עי ואללה כי זה מה שהיה פנוי :)

אני מנתניה

לאי בודד הייתי לוקחת איתי את שלושת ילדיי :)

האדם שהכי מצחיק אותי זה בעלי ואני מתה על סטנדפ של שחר חסון :)

מאוד אוהבת לשטוף רצפה .אוהבת את הניחוח של נקי מרענן ואת ההרגשה של הרצםה נקיה :)

הבילוי המושלם בשבילי זה סרט טוב אקשן מעלה אדרינלין ומלא סושייייי:)

גם מלא סושי וגם שחר חסון נשמע מעולה (: כיף להכיר אותך טוב יותר ולקרוא את התשובות מכל החברים והחברות

מנהל הפורום
250+

שלום שמי רינה אשכנזי

אין לי כינוי מדליק פשוט שמי ושושת הספרות מתוך תעודת הזהות,קצת יבש,אני דווקא לא,די קולית

מתגוררת בבארשבע שמי המלא רינה אשכנזי

עובדת במערכת החינוך בדימונה מיום לידתו של אברהם אבינו

בשנים האחרונות מנהל חטיבה עליונה נהנית מעבודה עם בני נוער ,זורם בדמי

הייתי לוקחת לאי בודד תמרים אגוזים  מזון לשעות חירום עם כמעט כל אבות המזון ,ספר טוב ואייפד עם המון סרטים דרמטיים  כמובן חייבים מטען נייד.לא הזכרתי את משפחתי כי ממילא זה בכאילו...

הדבר הכי מצחיק הוא נפילות לא צפויות של אנשים הם במבוכה והצופים או צוחקים או במבוכה מנסים לעזור ,מנסיון של נופלת...

מטלת הניקיון שאני אוהבת,למרות השתייכותי לפורום חולות נקיון בינינו מי אוהב זאת,אני אמנם חולת נקיון  לפעמים הייתי מוותרת.היום קל להיות חולי נקון החומרים והאביזרים הנלווים מקלים ומנעימים.אוהבת לנקות את התנור והכיריים

מוצר הנקיון הוא מסיר שומנים עם אקונומיקה-המצאת המאה

הבילוי המושלם קולנוע תיאטרון ומסעדה טובה

תהנו או תשתעממו מדבריי

תודה

רינה

צחקתי ונהנתי מההודעה, תודה על השיתוף! גם אני מעצמי מהנופלות - עם ניסיון (: וצוחקת גם כשנופלת! עם אנשים כמוך במערכת החינוך יש תקווה לכולנו (:

מנהל הפורום
250+

שמי ..

חיה שי   אין לי שום כינוי בפורום    אנחנו גרים בקרית ביאליק ..  היתי לוקחת לאי בודד את משפחתי    את הנכדים וספר מעניין...

אדיר מילר הקומיקאי הכ י מצחיק בעיני...לנגב אבק כי אצלי בבית יש המון פרטים שצריך לשמור עליהם ....כל מוצרי סנו ללא יוצא מן הכלל..הצגות ומופעים כמה שיותר..... תודה ויום טוב

תודה חיה! מסכימה איתך לגבי אדיר מילר, ראית אותו בהופעה? נסענו לפתח תקווה בשבילו (בשביל ת"א זה רחוק) והיה מצחיק במיוחד! נעים להכיר יותר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר