כך תנקו את הג'קוזי שלכם

כך תנקו את הג'קוזי שלכם

לא לכולנו יש ג'קוזי, את זה אני יודעת, אולם לאלו שכן – לאו דווקא יודעים איך לטפל בו ולשמור על ניקיונו. הניקוי הנכון של הג'קוזי מתחיל עם טיפול כימי נכון (עקבו אחר הוראות היצרנים). כשמוסיפים שמנים ריחניים לג'קוזי בעת הרחצה, תמיד נשאר פס שומני מסביב לג'קוזי. כדי לנקות אותו כראוי, מומלץ לנקז את הג'קוזי לחלוטין ואז להשתמש במטלית או ספוג רך לניקוי יסודי של החלק הפנימי של הג'קוזי. זכרו גם לנקות את המסנן שלכם על בסיס קבוע.

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

אני חושב שלא התמקדת בבעיה הנכונה בניקוי ג'קוזי,הניקיון החיצוני הוא לא בעיה,כל מי שיש לו ג'קוזי,בטח רואה את הפס השומני ולא חסרים חומרי ניקיון שמנקים את הפס הזה,הבעיה בג'קוזי היא הניקיון הפנימי שלו,הרבה עמים משתמשים בג'קוזי,מרוקנים את המים,מנקים את הג'קוזי מבחוץ ,וכבר אפשר להשתמש בג'קוזי שוב,אבל אף אחד או מעטים חושבים על הניקיון הפנימי של הג'קוזי,ואני אסביר כל ג'קוזי בנוי מאמבטיה (בצורות שונות) מספר משתנה של פיתחי יציאה מה שנקרא ג'אטים,ופתח יניקה אחד,הפתחים הללו מחוברים למשאבה שנמצאת מתחת לג'קוזי,והמשאבה הזאת תפקידה לינוק מים מפתח היניקה ולדחוף אותם אל תוך הג'טיםפ המפוזרים מסביב לג'קוזי,וכאשר אנחנו מסיימים להשתמש בג'קוזי,אנחנו לוחצים על הכפתור שמפעיל את המשאבה,ובעצם מפסיקים את הזרמת המים לג'טים,מרוקנים את הג'קוזי מנקים מבחוץ והולכים לעינינים שלנו לעוד מספר ימים ואולי שבועות,מה שקורה זה שתמיד ישארו מים בתוך המשאבה ובחלק מהצינורות שמובילות לג'טים,המים הללו מלוכלכים ועצם השארותם בתוך הצנרת מספר ימים הופכים אותם למזוהמים ביותר,הרבה לא מרגישים ולא רואים כי בפעם הבאה כאשר הם רוצים להשתמש בג'קוזי הם קודם ממלאים אותו ורק אחר כך מפעילים את המשאבה,המים המזוהמים מתערבבים עם המים הנקיים,ואנחנו לא רואים.לכן צריך אחרי שימוש בג'קוזי למלא במים קרים עד גובה הג'טים לשים כלור או חומר מיוחד לשטיפת ג'קוזי להפעיל את המשאבה כמה דקות,ולרוקן,עכשיו המשאבה והצנרת נקיים,וגם אם ישארו קצת מים בצנרת (וישארו) הם יהיו נקיים ועם מעט כלור,וכשנפעיל בפעם הבאה יצאו אומנם המים עם מעט הכלור ויתערבבו עם המים הנקיים ,דבר שהוא לא נורא (בכל בריכת שחיה יש כלור)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר