מוצר השבוע: סנומוד מיס מיליון - בניחוח של בושם יוקרתי

מפיץ ריח מספר אחת נוח לשימוש והריח מהמם מומלץ בכל בית !!

יש לי את המוצר הנהדר הזה.

אני מבשם את את הבית בכלל, ואת החדרים בפרט.

אני מבשם גם את ארונות הבגדים.

הריח פשוט נעים, מרגיע ומרענן.

מומלץ בכל בית בישראל ובעולם!

אין על סנו

sanomod הוא ספריי שמשאיר ריח נעים מאוד.

אני משתמש בו לאחר הניקיון גם בארונות ובחללים פתוחים

כיף להיכנס לבית אחרי השימוש בו

מומלץ ביותר!!

כל פעם אחרי שאני מטגנת משהו וריחות הטיגון  "משתלטים" על הבית אני נוהגת להשתמש בסנומוד שמשרה בכל הבית ריח נעים במיוחד . אוהבת גם להשתמש ברכב במיוחד אחרי שאני מנקה אותו.
גם עוזרת הבית שלי אוהבת לרסס סנומוד כך שאני מגיעה הביתה הבית גם נקי וגם מריח טוב. 

מוצר מדהים שמשאיר ניחוח נחמד, וריח עדין וטוב אחרי טיגונים, בחדרי שינה ובכל חדר בבית , פשוט מדהים. 

מוצר כל כך נעים שבעלי מבשם את הבית באופן קבוע.

הריח נשאר לזמן ממושך. אחלה של מוצר!!!!

גם אצלי סנו זה מותג בבית ( אין כמו סנו סושי emo_02.png ),אבל אני בטוח שיכול להיות שימצא איזה מוצר שבוע גם של חברה אחרה ( או שאין? emo_01.png )

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

קניתי 

ניסיתי אהבתי מאד 

מתאים בבית מאד במיוחד בימי החורף שהכל סגור משרה אווירה מרעננת וריח מצויין 

מומלץ ביותר 

חייבת לציין שאני לא מחסידת הריחות של סנו מוד, תמיד מזכיר לי את הפרסומת המיתולוגית של "לולו של קשרל" מתחילת שנות התשעים. כשהסדרה יצאה אז בשנות התשעים העליזות היו ריחות מאוד חזקים. זה הסתדר לי עם מטהר אוויר לשירותים ופחות עם מבשם בתים. יום אחד נכנסתי לביתה של חברתי והעברתי אותה תחקיר רציני כדי לגלות את פשר הריח המדהים שיש לה בבית. לאחר תחנונים ושכנועים היא שלפה את הנשק, סנו מוד בניחוח מיס מיליון. הוא ממכר, הוא משכר. יש לי אחד במשרד ואחד בבית. שמתי את הבקבוק בשירותים לשימוש האורחים, אבל אני מרססת כמה שפריצים במהלך היום. הוא הופך את האוירה בבית לנעימה וחמימה. במיוחד בימות החורף כשהחלונות סגורים. מומלץ פלוס.

This is a great product that I use all the time. Anyone who hasn't tried it yet, should.

כן מכירה את המוצר משתמשת בו יש אותו גם בריחות אחרים אצלי רק מבשמי אוויר של סנו בבית

סנומוד של סנו מבשם ריחני במיוחד 

משתמש בו גם בבית ופרט ברכב 

משתמשת בו  מרוצה ממנו וקאדן מעכשיו אני גם שיפריץ על פרחים יבשים כמו שאת המלצת טוב לדעת

אצלי במשרד זה התכשיר הקבוע שמשתמשים בו

ריח מעולה ממליצה

המוצר אצלי בשימוש בכל חדרי הבית לאחר שאני שוטפת את הבית והבית מסודר קצת סנומוד ואני מסודרת

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר