עד כמה אתם באמת חולי ניקיון?

עד כמה אתם באמת חולי ניקיון?

כולנו פה אוהבים ניקיון ודואגים תמיד לשמור עליו. השאלה היא עד כמה? האם כולנו חולי ניקיון באותה רמה? ענו על השאלות וגלו עד כמה אתם באמת חולי ניקיון:

1. האם אתם הולכים לישון רק אחרי שהבית מסודר ומבריק?
א. כן
ב. לא

2. האם בבוקר, לפני שאתם הולכים לעבודה, אתם מסדרים את המיטה?
א. כן
ב. לא

3. האם אתם שוטפים את הבית על בסיס יומי?
א. כן
ב. לא

4. האם אתם מורדים כביסה מהחבל ומקפלים מיד?
א. כן
ב. לא

5. האם אתם מעדיפים לשטוף כלים ביד?
א. כן
ב.
לא

6. האם אתם מעסיקים עוזרת?
א. כן
ב.
לא

7. האם לכלוך יכול ממש להוציא אתכם מדעתכם?
א. כן
ב. לא

8. האם אתם עורכים ניקיון יסודי בכל הבית בכל סופ"ש?
א. כן
ב. לא

9. האם חשוב לכם שהבית יהיה נקי כל יום?
א. כן
ב. לא

אם עניתם "כן" על 7 עד 9 שאלות:
אתם חולי ניקיון! ברכותינו. אתם במקום הנכון. אתם חולים על סדר וניקיון, אוהבים שהבית שלכם נראה מצוחצח ולא מסוגלים לחשוב אפילו על אופציה שיש משהו מלוכלך בבית ואתם לא שם כדי לנקות אותו. כל הכבוד! מה שכן – מדי פעם תרשו לעצמכם להירגע קצת ולנוח. נסו לא להיות יותר מדי אובססיביים והרשו לעצמכם גם ללכלך ולהתלכלך לפעמים. מותר לכם

אם עניתם "כן" על 4 עד 6 שאלות:
אתם אוהבים שסביבתכם נקייה אבל זה לא הדבר הכי חשוב לכם. אתם שומרים על ניקיון מינימלי, מנקים מדי פעם ופעם אבל לא אובססיביים לגבי זה – וזה טוב. לא חייבים לחיות ולנשום ניקיון. אתם עדיין יכולים למצוא הרבה עניין בפורום שלנו ואתם לגמרי מוזמנים. אולי אפילו תהיו חולי ניקיון בסוף ;)

אם עניתם "כן" על 0 עד 3 שאלות:
אתם לא חולי ניקיון וגם לא ממש אוהבי ניקיון. אתם לא ממש קשורים לניקיון. אין לכם בעיה בסיסית עם ניקיון אבל אין סיכוי שנמצא אתכם מפזזים בבית אחרי כל לכלוך קטן שתמצאו. חבל, באמת, סדר והיגיינה בבית חשובים לבריאות ולנשמה ומסוגלים לעשות אדם מאושר. תראו אותנו.

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

עני מאד אוהבת נקיון . הבית תמיד     נקיי מאד .אבל לא משתמשת במילה חולה.ניקיון מביא רק בריאות   

אני אוהבת ניקיון אך לא אובססיבית.

יצא לי 7 נקודות 

וכן כיף לחזור לבית נקי נעים ומזמין 

ואני גאה בזה 

יצאלי שאני לא חולת נקיון אבל זהבסדר צריך גם להנות מהחיים

יצא לי 6 נכון אני לא חולה נקיון אבל אצלי תמיד נקי ומסודר במידה שצריך

יצא לי 8 אני באמת צריכה קצת לנוח  ולא רק לנקות

יצא לי 7 לא ידעתי שאני ככה מנקה אני צריכה פסק זמן לעצמי

יצא לי 9 וואוווווו לא ידעתי שאני חולת נקיון למרות שחברה שלי תמידאורת לי תנוחי קצת הבית לא יברח חחחח

חח...יצא לי 7 נקודות.

למרות שאני חולה ניקיון

מנהל שיווק, CEO - גל ים סטודיו

התמחויות החברה:

שיווק online | עיצוב גרפי | בניית אתרים | יצירת לידים | קידום אתרים בגוגל | ניהול והקמת קמפיינים | ניהול מוניטין

נאור - 050.6818686

www.galyam-studio.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר