מוצר השבוע : סנו אוקסיג'ן בתרסיס

מוצר השבוע : סנו אוקסיג'ן בתרסיס

סנו אוקסיג'ן בתרסיס -

פתרון קל לאזורים בעייתיים. מרססים לפני הכביסה ישירות על הכתם. מסיר כתמים גם מאזורים בעייתיים כמו צוארונים וחפתים.

לאחר הריסוס יש להכניס מיד למכונת הכביסה. אינו מכיל אקונומיקה.

ניסיתם את המוצר?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

סנו  אוקסיגן מוצר מעולה משתמשת גם במיכל הגדול יותר נוח בתרסיס.עונה על הדרישה להעלים כתמים

מעולה להסרת להסרת לכלוך וכתמים , מרססת ומכניסה למכונה והכתמים נעלמים כלא היו , מוצר יעיל .

אני משתמשת בזה הרבה... ובעיקר כשאני מכבסת את בגדי  הנכדים עם כתמי הפירות ...מעולה

תרסיס קסם. היה לי בעבר כתם בעייתי ומעצבן בצווארון בחולצה המכופתרת - ובזכות תרסיס סנו אוקסיג'ן - הכתם נעלם.

תודה רבה לסנו

תרסיס מעולה להסרת כתמים. כל כתם יוצא מיד עדיין לא נתקלתי בכתם שלא יצא. מרססת ומכניסה למכונת הכביסה. 

תרסיס מצוין! מסיר כתמים ביעילות גם את הקשים! משתמשת בו קבוע!

תרסיס מעולה בהסרת כתמים, משאיר ניחוח רענן, יעיל ואפקטיבי ברמות, משתמשת בו על בסיס יום יומי. 

סנו אוקסזין מוצר  מוצר מועחה מסיר כתמים ביעלות רבה 

ממולץ ביותר 

כי אין כמו סנו

אילנה

השתמשתי בסנו אוקסיג'ן על ג'ינס מלאים בכתמי שמן

המכנסיים יצאו נקיים ולכתמים לא נשאר זכר

מוצר מצויין ומומלץ!!

כאמא לילד קטן ודי שובב שחוזר הביתה מבית הספר לרוב עם בגדים מלוכלכים ומוכתמים אז המוצר הזה הוא מוצר חובה בכל הכנה לכביסה . מרססת על הכתם , מחכה כמה שניות ומכניסה למכונת הכביסה . לרוב זה עובד ( כתמי בוץ לא יוצאים אלא אם הבגד רוסס ממש בסמיכות לרגע שהוא הוכתם )

בסה"כ עושה את העבודה.

ניסיתי את המוצר על חולצה שהיה לה כתמים של קטשופ .ריססתי לפני הכביסה והופתעתי לטובה שהכל נעלם כאילו לא היה שם כלום והלבן הבוהק חזר לחולצה .

מוצר מעולה בכל פעם שיש לי כתם אני מרססת סנו אוקסיג'ן על הכתם וצכניסה למכונת הכביסה . הכתם יורד ואני מאושרת 

וואו!! איזה מוצר אליפות.

כל הצווארונים מבריקים,כתמים עקשניים יורדים ללא מאמץ 

מוצר חובה בכל בית- בעלי מברך אותי על חולצות מכופתרות נקיות ומבריקות

מוצר מספר 1 ממליצה גם להשים על כל כתם כמו: יין,סלק אדום,שוקו וכ'ו פרי נוזל כלים להשרות מעט ללא מים ולכבס וכמובן להוסיף לכביסה סנו אוקסיג'ין

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר