משתמשים בקיטור לניקוי?

משתמשים בקיטור לניקוי?

ניקוי בקיטור מאפשר להגיע לרמת ניקיון שונה בתכלית משימוש באמצעי ניקיון רגילים. תוצאותיו מורגשות מידית בחדרי השירותים, במטבח ובשאר המקומות בהם בוצע.
השימוש בקיטור נעשה במשטחים שספגו לכלוכים קשים כגון: עובש ופטריות, שריפות, נזקי אקלים, הצפות וכתמים קשים להסרה.

יתרון נוסף של השימוש בקיטור נועד למשטחים מחוספסים שבהם הצטברות הלכלוך גרמה לשכבות על המשטח. בדרך כלל עדיף להזמין מומחה לניקוי בקיטור.
מה אתכם?  יצא לכם להשתמש בקיטור? מרוצים מהתוצאות?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

מעולם לא השתמתששי בקיטור אבל זה נשמע מעניין

כן רק פעם אחת הזמנתי מומחה וניקה לי את כל הרצפות שהיו להם כתמים בחצר הגינה שבבית פשוט מעולה

לא יצא לי להתשמש במוצר הזה אבל אני מכירה כאלה שכן וזה באמת עושה את העבודה

אחותי הזמינה ממוחה לאחר שעברה לדירה הם עשו עבודה מעולה מצב הבית הי על הפנים והקיטור פשוט עשה עבודה מעולה

אח שלי במקרה מומחה לקיטור זאת העבודה שלו אני ממליצה לכל מי שיש צורך בזה להתשמש זה עושה פלאים

לא שמעתי על המכשיר הזה חחח חור בהשכלה אבל נשמע מעולה 

שמעתי על המכשיר   אבל אין כמו לנקות עם חומרי סנו בידיים....

קניתי השבוע קיטורן שמחזיקים ביד למילוי עם מים רגילים .

מבקש הסברים לשימוש ומה בדיוק אפשר לנקות עם זה האם גם תריסים וחלונות .

תודה 

תודה 

אני משתמשת בקיטור, לניקוי בבית ורענון מזרנים, זה פשוט נפלא

תמוה בעיני איך המכשיר הנפלא הזה לא תפס תאוצה בארץ, לא צריך לקרצץ, או לשפשף ולהתאמץ, אני מקפידה מאוד על שאיבת האבק ובזה זה מסתיים, ממשיכה בקיטורן ובמשך שנים, גם מאוררת בגדי חורף עם הקיטורן

פשוט מכשיר נפלא

ניקוי בקיטור מאפשר להגיע לרמת ניקיון שונה בתכלית משימוש באמצעי ניקיון רגילים. תוצאותיו מורגשות מידית בחדרי השירותים, במטבח ובשאר המקומות בהם בוצע.
השימוש בקיטור נעשה במשטחים שספגו לכלוכים קשים כגון: עובש ופטריות, שריפות, נזקי אקלים, הצפות וכתמים קשים להסרה.

יתרון נוסף של השימוש בקיטור נועד למשטחים מחוספסים שבהם הצטברות הלכלוך גרמה לשכבות על המשטח. בדרך כלל עדיף להזמין מומחה לניקוי בקיטור.
מה אתכם?  יצא לכם להשתמש בקיטור? מרוצים מהתוצאות?

לא רק שזה מקצר את זמן הניקוי אלא חוסך בחומרי ניקוי במזומנים ובבריאות- שאיפת חומרי הניקוי בזמן השימושד

תשובה

לא יודעת איזה מכשיר יש לך ?

מכשיר ניקוי בקיטור הינו מכשיר רב תכליתי שמאפשר מגוון רחב של פעולות ניקוי. בהתאם לסוג המכשיר שרוכשים ניתן לבצע ניקיון של כל משטחי הריצוף בבית ובמשרד, ניקוי יעיל של החלונות, התריסים והרשתות, ניקוי פרקטים, ניקוי כיריים משמנים ולכלוכים הנוצרים כתוצאה מבישול וטיגון, ניקוי מראות, ודגמים ייחודיים מאפשרים לנקות גם שטיחים וריפודים.

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר