עד כמה הבעל עוזר בניקיון הבית?

עד כמה הבעל עוזר בניקיון הבית?

בעבר התפקיד של הגבר היה להוריד את הזבל - ובזה הייתה מסתכמת כל העזרה שלו.
היום הגברים עושים הרבה מעבר. הם עושים קניות, מחליפים חיתולים, קמים בלילה לתינוק, שוטפים את הבית, תולים כביסה ועוד...
מה עם הבעל או החבר שלכם? הוא עושה משהו בבית או שתפקידו עדיין מסתכם בלהוריד את הזבל?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

תפקידו של בעלי עדיין מסתכם בלהוציא את הזבל.

היתה תקופה שבעלי היה עוזר לי הזמן האחרון יש לו כל מיני שיטות להתחמק

עוזר ועוזר חבק לו שלא מה הבית רק שלי? הילדים רק שלי?

לכן הוא עוזר אין לי תלונות

עוזר רק שאני מבקשת ממנו לעשות משהו אז הוא עושה צריך לדרבן אותםם אחרת לא עושים כלום

עוזר ועוזר אני מחתל מוריד כביסה רוחץ את הבנות כל ערב עושה קניות וגם לפעמיים מבשל מה עושה אישתי??

מסתכלת מה שאני עושה

כן בוודאי שעוזר מעל ומעבר לפעמיים אני אורמת לו לא צריך תנוח אבל הוא אוהב לעזור לי

כן עוזר כשצריך אם אני מבקשת ממנו ומעירה את תשומת לבו שצריך אין לו בעיה לעזור

עוזר לפעמיים לא מעבר וגם זה עם פרצוף חמוץ

אני בעלי הוא מוציא לי רק את הזבל ואם להגיד את האמת ? זה הכי טוב שיש 

אני שונאת שנדחפים לי בנקיונות ובבישולים

הוא עושה אתזה גרוע ואני צריכה לעבור אחריו בנקיונות אז עדיף כבר שאני אעשה את זה לבד ושהוא רק יוריד לי את הזזבלל

חחחחחחemo_07.png

• עליזה אגימן קאדן היום הרבה צעירים עושים את זה , מה שלא אופייני לגברים שלנו האנטיקות.
    שבת שלום וכיפית יקירה.
    • Kaden Pinto כן אני יודעת שגברים עושים היום הרבה יותר מאשר הבעלים שלנו עשו זה דור אחר וטוב שככה
  • מלי ששון אני חושבת שצריך חהיות שיתוף פעולה בין גבר לאישה. ולא שאחד יעשה יותר מהשני. ככה גם שומרים על היחסים הטובים בין בני זוג

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

קומת קרקע אשתי קומת מגורים ומתחלפים 
כמו בסקס - פעם למעלה פעם למטה

אם הבעל לא משתתף במשימות הבית. תפסיקי לנקות. תודיעי לו שגם הוא יתרום למאמץ ואת לא גרה פה לבד

בת הזוג שלי היא יותר חולת ניקיון ממני ואני מניח מהרבה גברים שיכולים לשרוד קצת לכלוך ולנקות פעם בשבועיים. אני ושה כלים כשהיא מבקשת. מוריד את הזבל עושה את כל הקניות. מנקה את הבית פעם ב... ואז זה יסודי ומזיז את הכל, מיטות כורסאות שידות, לא מחפף.

מה הבעיה יש חברת נקיון אז אם הבעל לא בעניין אפשר להזמין ובכמה שעות לסיים הכל . 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר