הולכים לישון כשיש כלים בכיור?

הולכים לישון כשיש כלים בכיור?

אחרי יום עמוס בעבודה או בבית, ילדים, כביסות ובישול - לא תמיד יש לנו כוח לסדר את הסלון או להשאיר כיור נקי לפני שהולכים לישון. האם אתם מאלה שחייבים לסדר ולשטוף כלים לפני השינה? או שמסוגלים להשאיר ליום למחרת? לפעמים כשאני משאירה כלים בכיור לפני השינה, זה די מציק לי ואני לא מסוגלת להירדם. אני קמה בבוקר מוקדם כדי לשטוף את הכלים כמה שיותר מהר. לכן אני לא יודעת מה עדיף: לא לנקות בגלל העייפות או לנקות וללכת לישון רגועה?

מה אתם עושים?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

אין מצב שנשארת כוס לא שטופה בכיור אחרת לא מסוגלת להרדם

הכיור והשיש חייבים להיות  נקיים  .

משתדלת מאוד שלא זה נותן לי תחושה לא ממש טובה.לפעמים אני מרגישה בקריסה ומתפתה להשאיר ואיכשהוא מוצאת את הדרך להדיח.מדיח הכלין מעט עוזר אבל גם למדיח צריך להכין...בקיצור פרט למקרים חריגים לא משאירה כלים

ממש לא! לא מסוגלת להרדם כשיש כלים בכיור. הכיף זה להתעורר ולמצוא כיור ריק ונקי.

לפעמיים אין ברירה ומשאירים בכיור לבוקר לא בגלל עייפות בגלל עצלנות 

גם אם אני עייפה והרוגה אני לא משאירה כלים בכיור אני אוהבת לקום בבוקר שהכל נקי ומסודר

שותה על הקפה שלי בכייף

כן אני משאירה כלים  וכמעט כל יום שזה קורה אני לא בלחץ או משהו מחר יום חדש ואני מנקה על הבוקר

לפעמיים שאני מנקה בערב את הכיור  בבוקר אני מחפשת לנקות משהו אחר 

כן קורה לי שאני עייפה הוא מתעצלת ומשאירה כיור לא נקי זה לא קורה הרבה מידי פעם לא נורא

אין מצבבבבבבבב אצלי כל לילה לפני השינה הבית מסודר הכיור נקי הכי כייף לקום בבוקר ולראות שהכל מסודר ונקי

ויש זמן לשתות את הקפה בבוקר בגינה בלי לחץ

לפני שאני מתיישבת לראות טלויזיה או לקרוא ספר טוב אני משתדלת שהכיור יהיה נקי לחלוטין אם יש כלים בכיור אני לא מתרכזת בקריאה לא נהנית פשוט לכן מקפידה שהכיור יהיה נקי כדי שאוכל להנות ממה שאני עושה

אני משדלת להשאיר כיור נקי ללא כלים .

ככה שקמים בבוקר יש ריח טוב במטבח ולא ריח של כלים לא נקיים .

הכמה דקות של נקיון שווים אחר כך 

בדרך כלל לא משאירה כלים בגיור אבל לפעמיים במקרים מיוחדים של עייפות יתר אני משאירה זה קורה לעתים רחוקות מאוד

אצלנו בבית יש חלוקה וימים קבועים לתורנות שטיפת כלים, אני באופן קבוע לקחתי עלי את יום שישי שבת, אבל מיכיוון שאני לא מסוגל לראות כלים בכיור יש אצלנו אחרים שמיזיפיים מתוך ידיעה שיש מי שיחפה....אבל אני מודה זה כיף.

חולה חולה

אבל לא צריך להגזים..

גם ככה הן לא בורחות לשום מקום..emo_01.png

וכשאין זמן ויודעים שלא יהיה זמן לנקיונות

כלים חד פעמיים

ולפח

והכול מצוח-צח!emo_43.png

חיה או מתה זה לא ממש משנה אין  חיה כזאת אצלי בכיור ועוד להשאיר לבוקר?..emo_23.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר