מוצר השבוע: סנו ספארק טבליות למדיח all in 1 לניקוי עוצמתי

ביום שישי היו לי המון אורחים הכנסתי את כל הכלים המלוכלכים למדיח כמעט בלי שטיפה מוקדמת ושמת טבליה של סנו ספארק .

מה רבה היתה התוצאה הכלים נצצו ,היו נקיים כאילו נקנו כרגע בחנות והריח היה נעים של לימון .

ממליצה לכולם .

קניתי את הטבליות לאחר שנים שהשתמשתי במוצר של חברה מתחרה , אני מאד מרוצה ,הכלים יוצאים מבריקים מה שלא קרה לי במוצר הקודם שהיה לי, יש ריח טוב לאחר ההדחה בקיצור אהבתי

אחד המוצרים הטובים שיצאו לסנו, מאז שהשתמשתי בו לא מחלחפה למוצר אחר, פשוט מצוין !

הטבליות עושות עבודה מדהימה, משאירות ריח וברק על הצלחות והכוסות, זה מוצר מומלץ וחיוני בכל בית. מוצר מצויין וטוב.

מוצר מיוחד!!!!! איך לא גילתי את זה לפני???????? ממליצה בחום!!!

הטבליות של סנו- וואו!!!

מנקות נפלא, ללא סימנים על הכוסות והצלחות.

ארוזות אחת אחת ונוחות לפתיחה.

ממליצה בחום!

הקטע עם טבליות למדיח הוא שזה מוצר "מתחבא" אתה יכול לדעת שהוא תותח כשיש מצביי לכלוך אימתניים. אז לא מזמן היה לי מצב כזה לאחר שארחתי את אחותי וילדיה והיה כיור מלא ומלוכלך כמו שצריך, גיפה איכותית ביותר כולל שמנים וסוכרים ושאר פיכסות למינהם. זה היה המצב לבחון את הטבליות של סנו ומה אומר לכם, הם נתנו נוק-אווט ללכלוך והכלים כולם יצאו לא רק נקיים אלא גם מבריקים. בקיצור, 10. 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

פעם ראשונה שאני משתמשת במוצר. הופתעתי לטובה הכלים יצאו נקיים ומלאים ברק וריח נהדר...

הטבליות למדיח של סנו אחד הטובות מסוגן. הכלים יוצאים נקיים ומבריקים ללא סימנים כלל וללא שאריות שומן נהנתי מהשימוש בהן. מעתה רק טבליות ספרק למדיח של סנו.

הטבליות למדיח של סנו אחד הטובות מסוגן. הכלים יוצאים נקיים ומבריקים ללא סימנים כלל וללא שאריות שומן נהנתי מהשימוש בהן. מעתה רק טבליות ספרק למדיח של סנו.

היולי בשבת כמות של אורחים ערכתי את השולחן כלים לבנים וכל מה שצריך לאירוח  

בסוףהארוחה אספנו את הכלים הכנסנו למדיח הוספתי כמובן את טבליות סנו ספארק במדיח

והפעלתי ופשוט לאחר שהמדיח סיים פתחתי והכלים פשוט  חדשים  ומבריקים

והסכומים בכלל אין מה לדבר הכל  מבריק רק להוציא ולהחזירם  למקומם

כי על  מוצרי סנו  פשוט  אין מה  לומר....

טוב המוצר מעולה מבריק מנקה את הכלים כמו שצריך נתתי לשכנה שלי גם לנסות והיא היתה מאוד מרוצה מהתוצאה

אין ספק שזה אחד המוצרים הטובים של סנו אני ממש ממש מרוצה מהתוצאות ממליצה לכולם לנסות

הכלים יצאו נקיים מבריקים באמת סנו מוצר מצויין זאת פעם ראשונה שהשתמשתי בזה ונראה לי שאני אמשיך להתשתמש רק במוצר הזה עושה את העבודה כמו שצריך 

אהבתי מאוד זה מוצר שאני מאמצת  מהיום והלאה מוצר מעולה הכלין מבריקים נקיים מה צריך יותר

והמחיר לא בשמים מעולה פשוט מעולה אין לי מילים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר