איך מתמודדים עם עובש וטחב?

איך מתמודדים עם עובש וטחב?

עובש וטחב הינם תופעות מוכרות. הן מתפשטות על קירות הבית, בפנלים במטבח, במרתף ובאמבטיה - ומתפתחים בעיקר במקומות חסרי אוורור שבהם אחוזי הלחות גבוהים.
העובש יכול לגרום גם לאלרגיות שונות, או להחמרת האלרגיה הקיימת. אם אתם מריחים טחב בבית או שהבחנתם בכתמי עובש על הקירות, חשוב למהר ולהזמין אנשי מקצוע שיאתרו את מקור הבעיה ויעניקו לה את הטיפול הנדרש.
רטיבות יכולה להיגרם מכמה סיבות: חיפוי לקוי של הקירות, ניקוז לקוי של המרזבים והמסילות בחלונות הבית, רטיבות מהרצפה, פיצוץ בצנרת, איטום לקוי של הגג וכן בחדרי אמבטיה שאינם מאווררים מספיק.
לאחר שפתרתם את הבעיה ממולץ לצבוע בחומר נגד עובש ופטריות. 
בהצלחה!

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

היתה לי בעיה בעובש באמבטיה והזנחתי עד שהבאתי מומחה זה עלה הרבה כסף ובלאגן בבית אני מציעה לטפל בבעיה מייידת

ולאלהזיח

זה מתחיל מכתם קטן ולא מתייחסים אליו אבל בתוך הקיר זה כתם גדול חובה לטםל מיידית

זה קרה אצל הבת שלי 

אצלי אין עובש אך בבית אימי בקירות היה עוש והייתי מנקה עם אקונומיקה

היה לי מצב כזה שהיה מתחת לפנלים עובש לא ממש התייחסתי

לזה עד שהגיע למצב גרוע ואז רק טיפלתי בזה

אני חושבת שהארבה לא מתייחסים לזה

עד שבאמת זה מתפרץ ויש ריח נורא

לפני שנה היתה לי בעיה של עובש וטחב וזה היה פשוט נורא אני מציעה לטפל בזה מיידית לא להזניח 

אצלי באמבטי האחת אין חלונות ותמיד מטבר עובש על התקרה אני לעתים קרובות משפשפת את העובש  וצובעת

כדי למנוע התפשטות

די קשה להתמודד עם עובש.משתדלת להשתמש בכל החומרים שיוצאים לשוק לא תמיד עזר.מחליפים סיליקון מעובש,מנקים ככל האפשר עד שיגיע מוצר המהפכני

זאת  בעיה מאוד קשה.....לי עש מתחת לכיור אני תמיד מנקה בסנו זוואל 

וצובעת מידי פעם......מאוורת כמה שאפשר....

אהבתי! תודה קדן

yakio @#@

the sharkemo_25.png !

קיבלתי את כל הטיפים   ...

קשה להתמודד עם עובש במקלחת לכן שני מנסה לפחות פעם בשבוע לרסס חומץ על דלתות המקלחון ובפינות ולייבש כמה שיותר .

אחרי  החורף פעם בשנה המקלחת נצבעת מחדש .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר