כתמי מים על שולחן עץ

כתמי מים על שולחן עץ

במידה ונשפך לכם מים על שולחן מעץ, חשוב שתנקו את זה מיד - אחרת יישאר לכם כתם על השולחן. אם לא הספקתם, יש שיטה להוריד את הכתם בעזרת מגבת עבה. שימו אותה על הכתם, חממו מגהץ בחום בינוני והניחו אותו על המגבת (חשוב לוודא שהמגהץ לא נוגע בעץ). לחצו על המגבת עם המגהץ כמה שניות כדי שהמקום יתחמם והמגבת תספוג את הלחות. לא הצליח? נסו שוב.

שיטה נוספת שיכולה לעזור: ערבבו כפית סודה לשתייה עם כף של משחקת שיניים. עכשיו טבלו מטלית לחה בתערובת שערבבתם ושפשפו היטב את הכתם שעל הרהיט. לאחר מכן עברו על האזור המוכתם עם מגבון לח.

יש גם לכם טיפים שכדאי שנדע עליהם? שתפו שתפו

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

תודה לקאדן על הטיפים  להורדת כתמים בעץ, כל הזמן לומדים דברים חדשים.

אין לי טיפים אבל ללא ספק אעזר בזה. אני כן מנסה למנוע מדברים כאלה לקרות מבעוד מועד.

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

טיפים מצוינים! המון תודה!! איעזר בהם

רעיון טוב נסיים אותו 

כי אין כמו סנו......

ואחרי היבוש של המים אני נוהגת למרק את השולחן גם עם מטלית טבולה בשמן זית..מינסיוני

תודה על הטיפ

תודה רבה טיפ מצוין כל הבית שלי עץ ומאוד קשה לשמור על כך שלא יווצרו כל פעם כתמים אני אנסה זאת emo_01.png

קאדן את גדולה תענוג להיכנס לפורום ולראות את כל ההמלצות שלך תודה

יש לי כתם ישן מאוד על שולחן עץ אני אשתמש בטייפ שלך עם המגהץ מקווה שזה יעבוד תודה

שולחן האכול אצלי בבית מעץ והוא כל הזמן מכוסה במפה מחשש לכתמי מים

לא ידעתי שניתן להוריד אותם תודה

אני מאוד אוהבת שולחן מעץ היות וצריך לשמור עליו ויש בעיות לנוקי אני הלכתי על שולחן זכוכית

בפינת האוכל יש לי שולחן ענק של עץ אני שומרת עליו מאוד במיוחד מכתמי מים אם יהיה מצב שיהיה כתם אשתמש בטיפים שלך

תודה

למדתי היום דברים חדשים  תודה קאדן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר