היתרונות של שמן הקוקוס לניקוי

היתרונות של שמן הקוקוס לניקוי

טוב, הפעם אני לא מדברת על נקיון הבית אלה על ניקיון אישי שלנו.
למי שלא יודע - שמן הקוקוס מעולה לפנים שלנו. הוא מעולה נגד עששת ,אפשר להשתמש בו לטיפול בפצעונים, באקנה, באקזמה ובדלקות עור. מסייע בהעלמת פצעונים ואפילו עוצר נשירת שיער.
מתוך נסיון אישי שלי, אני ממליצה למרוח שמן קוקוס על הפנים פעם ביום, וגם לפני צחצוח שיניים. היכולת של שמן הקוקוס להיספג בעור היא אחד היתרונות הגדולים שלו.
כדי להיפטר מהמסקרה, שמן הקוקוס ממיס ומנקה גם את האיפור הכי עמיד שיש וכמובן אפשר להשתמש בו גם במטבח כשמבשלים.
לשמן הרכב ייחודי של חומצות שומניות בעלות השפעה רחבה על הבריאות כמו עזרה במניעת כולסטרול בדם, שיפור תפקוד המוח ועידוד שריפת אנרגיה.
תהיו מוכנים לנסות?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

איפה ניתן לרכוש?

בבית טבע וזה עולה בין 28 ל35 שקלים והוא פשוט מעולה

לא משנה של איזה חברה לא חייב להיות מה שבתמונה

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

תודה קאדן , דברים שלא ידעתי  שוה לנסות.

If you suffer from gum problems use organic coconut oil as a mouth wash.   Just swish it around for as long as you can and spit it out  -- be careful where you spit - in the winter it congeals and a mouthful of it could plug up your sink. For me if offers instant relief from a mouth that feels like it's on fire.

לא משתמשת  ... מוכנה לנסות.

איזה מעניין אנסה !

תנסו לעשות חביתות וביצי עין ממש  נפלא.

האם  זה מעלים דלקת בעור אם אני מורחת ברגל אגזמה כזה מעלים תסימן?

10:23 06-08-2015|קאדן, מנהלת פורום חולי ניקיון כתב:  לאיזה כמות המחיר הנ"ל , אני קונה שמן קוקוס אורגני ב - 68-85 שח' במרקט עדן עושה רושם שהם בפני ,,,,,,, הם מוכרים הכל בהנחה של 25 % כדאי לבקר,

איך משתמשים בזה כדי לעצור נשירת שיער ? 

היי ... 

רציתי לשאול בכדי שזה יסייע בפצעי אקנה אני פשוט מורחת על הפנים ומחכה עם זה כמה זמן? כמו מסכה לפנים ?

וכדי שזה יעזור בנשירת שיער מה לשתות את זה פשוט? 

טאנקס.

10:23 06-08-2015|קאדן, מנהלת פורום חולי ניקיון כתב:  לאיזה כמות המחיר הנ"ל , אני קונה שמן קוקוס אורגני ב - 68-85 שח' במרקט עדן עושה רושם שהם בפני ,,,,,,, הם מוכרים הכל בהנחה של 25 % כדאי לבקר,

הכמות היא 350 מ"ל אני קונה גם אורגני  עולה לי 29 שח במרקט עדן תמיד יותר יקר

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

כן זה מעלים לא ביום אחד תמרחי כל יום זה נספג בעור ותראי תוצאות 

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר