האם כדאי לשטוף פירות וירקות בסבון?

האם כדאי לשטוף פירות וירקות בסבון?

זה לא סוד שהפירות והירקות שלנו מלאים בריסוס. גם כשאנחנו קונים בסופר ובוחרים אחד אחד בידיים שלנו - אנחנו לא היחידים שנוגעים בפרי או בירק. בביקורי האחרון באיטליה נכנסתי לסופר לקנות פירות ושם - כמו שיש שקיות - יש גם כפפות חד פעמיות שחובה לשים אותן כשאתה בוחר פירות.
רובכם לא נוהגים לשטוף ירקות בסבון – אך אם יש כאלו שכאן חשבו על הרעיון – כדאי לכם להישאר עם המים. מתברר שלשטוף ירקות ופירות בסבון זו טעות נפוצה. לפי דעת מומחים, חומרי ניקוי לשטיפת ירקות ופירות לא יעילים יותר משטיפה במים. קיימת חשיבות עליונה לשטיפת ירקות ופירות במים. חשוב לשטוף אותם במים זורמים ולא רק להשרות אותם.
כדאי במיוחד לשפשף את קליפתם של הפירות והירקות בעלי קליפה עבה או שעירה כגון: אפרסק, תפוח אדמה וכד' (יש לשפשף באמצעות מברשת תחת מים זורמים).
גם לטמפרטורת המים יש חשיבות - ועדיף להשתמש במים קרים ולא בחמים!

הסיבה שבגללה לא כדאי לשטוף בסבון כלים – היא כי לירקות ולפירות קיימים נקבוביות, ולכן סבון כלים או חומרי הלבנה, עשויים להילכד או להיספג ע"י הנקבוביות. שטיפה שנעשית לפני הכנסתם למקרר יכולה להוריד את מרבית החיידקים שכבר נמצאים על הפרי או הירק.
האם יצא לכם לשטוף פירות וירקות בסבון? מה דעתכם בנושא? אשמח לשמוע.

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

עד היום  תמיד שטפתי  פירות בסבון , היום כבר לא יודעים מה טוב 

לדעתי לשטוף תמיד בהרבה מים ולא לשכוח שהפירות מרוססים.

שוטף פירות היות ויש כיום המון סוגי ריסוס עליהם.

כמובן שעם הסבון של סנו!

לפני שנים הייתי שוטפת עם סבון כלים אצ הפירות . אך הפסקתי היום אני שוטפת תחת מים זורמים

אני נוהגת לשטוף פירות וירקות בקערה עם מים עם מעט סבון כלים ואח"כ שוטפת היטב מהסבון.

את עלי החסה אני שמה בקערה עם מים ומעט חומץ (מרחיק חרקים אם יש)

הפרי שהכי קשה לרחוץ אותו רק במים הוא תות ולכן רצוי לשטוף עם סבון ואח"כ לשטוף עם מים זורמים.

אודליה לשעבר מוריה

פעם היה לי סבון נוזלי מיוחד אורגני לשטיפת פירות וירקות והייתי שוטפת איתו .

היום אני שוטפת תחת מים קרים זורמים וזהו לא יותר מידיי התעסקות .

הכל חרטא, לא שוטפת בכלל. בד"כ זה מהעץ ישר לפה, אבל גם אם קנינו וזרקנו לקערת הפירות - מתי שרוצים אוכלים. עובדה שאנחנו עוד חיים והריסוס הזה שמדברים עליו עדיין לא הרג אף אחד. 

ההיפך הוא הנכון = ככל שנחשפים יותר לחיידקים ככה המערכת החיסונית מתחזקת בהתאם. זה לא נכון לגבי כל אחד, אבל אני גדלתי ככה. ברור שמי שגדל לבית סטרילי כן יכול להיות רגיש לחיידקים האלו, אבל מי שנחשף אליהם מילדות כלום כבר לא משפיע עליו...

אם כבר שטיפה טובה אז להוסיף חומץ ומלח וקצת סבון כלים למים וגם סודה לשתיה.

החומץ והמלח נגד החרקים, וסבון הכלים נדש החידקים ואילו הסודה לפירוק שאריות הרעלים מהריסוסים.

מים עם מלח, גם להדברה מסתבר

הנה המקור

http://nutritionfacts.org/video/how-to-make-your-own-fruit-and-vegetable-wash/

לשהות בקערת מיםלמשך חצי שעה ואחכלשתוףבמים זורמים

אצלנו נהוג לשטוף במים, את הפירות והירקות שנאכלים חיים(ללא בישול), ומה שמתבשל מתנקה בבישול.

נראה לי נכון והגיוני לא לשמור על סטריליות מוחלטת, הזיהומים קיימים כל הזמן באורח החיים המודרני, והגוף לומד לחיות איתם.

אני שוטף כבר שנים על נבי שנים ולא קרה שום אסון אני בכל אוםן אמשיך לישטוף במים וסבון עדיף על מים זורמים

אני שוטף כבר שנים על נבי שנים ולא קרה שום אסון אני בכל אוםן אמשיך לישטוף במים וסבון עדיף על מים זורמים

כמעט כל זני הירקות והפירות שאנחנו אוכלים היום מהונדסים כבר, כשלתוך הפרי מזריקים חומרי הדברה נגד מזיקים. ככה שלא משנה כמה נשטוף את הפרי עם או בלי סבון, מבפנים כבר התערבו בפרי בצורה כזו שרק יכולה ליצור בעיות בעתיד, ואפילו לגרום לסרטן.  

חומר למחשבה!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר