היתרונות של הנייר הסופג

היתרונות של הנייר הסופג

אין משפחה שלא משתמשת בנייר סופג. הוא מאוד יעיל במטבח כשאנו מטגנים ומנקים את השיש משמן שקפץ מהבישול. בעת הבישול או הטיגון - תמיד תמצאו שמן על השיש. אם תספגו אותו בנייר סופג תראו שזה  יעיל הרבה יותר מלנקות עם מטלית. המטלית מתלכלכת וסופגת את השמן וגם אם שוטפים אותה -  השמן עדיין נשאר עליה.
לכן נייר סופג הוא פתרון יעיל במיוחד. גם בעת הבישול הידיים שלנו מתלכלכות ומאוד נוח להשתמש בנייר הסופג כדי לנקות אותן.
כשאני מטגנת שניצלים או כל דבר אחר -  אני תמיד משתמשת בנייר סופג. גם את תערובות פרורי הלחם אני שמה על נייר סופג ולא בצלחת. כמו אצל הרבה אנשים - זה חוסך זמן של ניקין.
מה אתכם? עד כמה השימוש שלכם בנייר סופג הוא משמעותי?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

נייר סופג משמש אותנו הרבה חוסך שימוש במגבות  , סופג את הדמן מהטיגונים 

ומשמש  לעטיפת הכריכים לילדים גם תחליף למפיות שולחן בזמן האוכל..

בקיצור יעילות מאוד.

אני משתמש רקקקק בנייר סופג, אבל רק בו. הכי קל, הכי פשוט. כי למי יש כוח לכבס ים של מגבות (למרות שיש לי המון מגבות בבית)

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

אני משתמשת הרבה בנייר הסופג כמעט להכל.מוצר מעולה.

אני אישית מאוד אוהבת נייר סופג. אני משתמשת לטיגונים לספוג את השמן וגם לחלונות מראות ומסך טלויזיה ומחשב.

איך אפשר להסתדר בלי נייר סופג ?? 

מוציא את כל השמן מהטיגונים 

אפילו כיף לנגב בו את הידיים שבאותו רגע אין מגבת 

ובמיוחד הנייר סופג של סנו אין מה לדבר

ברור בלי נייר סופג אני לא מתפקשת

כן בוודאי רק נייר סופג הוא מעכולה לכל דבר לניקוי לאחרי טיגון סופג שמנים ולפעמיים מנקה איתו את החלונות מורידה את האבק

יש לי גם נייר סופג באוטו בתיק לכל מקום שאני הולכת הוא מאוד שימושי ונוח לכל דבר

איך אפשא בלי נייר סופג הוא הריי סופג

אצלי בבית נייר הסופג הוא שימושי מאד מאד 

אחרי טיגון , לנגב ידיים ,לנקות מראות וחלונות , משהו נשפך .

נמצא על השיש ותמיד מוכן לפעולה 

אין כמו נייר סופג! לניקוי חלונות, שולחנות, חרסינה וארונות במטבח יחד עם רסס ונגב או נוזל לניקוי חלונות, משהו שנשפך על הרצפה, לניקוי כל הלכלוך והשומנים שהצטברו במחבת לאחר טיגון - כמובן לאחר שהיא מתקרת emo_02.png, ליבוש של כלי כלשהו אם אני צריכה אותו יבש מיידית. 

נייר סופג הוא בהחלט דבר נפלא במטבח אך לא רק שם.... יש עוד חדרים בבית בהם הוא מאוד יעיל emo_02.png

חדר הנוחיות: נייר סופג מוספג במים חמימים = מגבון לח הכי טוב בעולם

חדר המיטות: אחריי טינא-נאיי-נאיי איכותי לפעמים ממש לא בא לקום למקלחת, נייר סופג זה אחלה מגבת חד פעמית

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

נכון אך לדעתי חבל על הנייר כי אין תחליך למים בניקיון 

מגבות נייר הם מצרך פופלארי אצלנו בבית, אני קונה כל שבוע שתי חבילות גדולות של 12 מגבות.

החיסרון בנפח שזה תופס בבית ובעגלת הקניות.

היתרונות רבים, כולל עטיפת הכריכים בבוקר.

מייתר את מגבות הידיים כך שזה הגיוניי יותר, יש לי גליל באמבטיית הורים ואמבטיית ילדים

במטבח אחרי שאני מנקה את השיש עם מטלית נקייה(מהגליל הצהוב) אני עוברת לייבש עם מגבת נייר.

כשחולים אז וודאי שרק מגבות נייר וטישו וכלים חד פעמיים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר