מתי ניקיתם לאחרונה את מסך המחשב שלכם?

מתי ניקיתם לאחרונה את מסך המחשב שלכם?

מי מאיתנו לא מבלה חלק נכבד מהיום מול המחשב. ניקוי לא נכון עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למסך – ולכן יש להקפיד על ניקיונו – אך בזהירות ועל פי ההוראות.

כדי לנקות את המסך יש להצטייד במטליות מיוחדות, שלרוב עשויות ממיקרופייבר וספוגות מראש בחומרי ניקוי מיוחדים. בחנויות מחשבים ניתן למצוא גם ערכות ניקוי ייעודיות למחשב, הכוללות למשל מטליות רכות, מגבונים לחים, נוזל ניקוי ותרסיס לחץ אוויר. מי שלא רוצה להוציא על זה כסף - יכול למצוא לזה פתרון קל יותר ופשוט להשתמש בחולצת טריקו נקייה.

מה אתכם? גם אתם שוכחים לנקות את המסך?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

כן. עדיף שלא תדעי איך המסך שלי נראה עכשיו. נורא!

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

דואגת לנקות פעם בחודש בערך אבל לא תמיד מקפידה על הכללים שכתבת

אני מנקה אבק בכל החדר כולל את המחשב. במטלית אבק רגילה. או  במגבון לח המיועד לניקיון...

די מאפיין שאני מדלגת את מסך המחשב  כשזה מפריע אני מנקה את המסך במטליות ואת המחשב עצמו עם הפן

אני מנקה הרבה את המסך הוא ממש מתלכלך אני לא יודעת איך

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

יש לי מחשב נייד ומשום מה הוא לא ממש מתלכלך אבל בכל זאת מעבירהרק מטלית יבשה  זנ מוריד את האבק

מנקה פעם בשבוע באופן קבוע.

האמת מסך המחשב שלי בקושי אני רואה מה יש על הסמך חחח אני מקנה את הבית כמו מטורפת את מסך המחשב לא

כנראה שאני צריכה להתחיל

מנקה לעיתם רחוקות אני מאמינה כמו כולם לא תמיד מתייחסים למסך כמו לכל נקיון אחר בבית

אין לי מחשה הכל בנייד אבל שהיה לי לא ממש ניקיתי

בעבודה שלי אני עובד עם 3 מסכים בבת אחת ולכן חשוב לי מאוד שהם יהיהו נקיים כל בוקר אני דואג שהם יהיו נקיים

כי אני כל היום במחשב

מנקההההההההההההה לא הרבההההההההההה

מידי פעם מנקה עם מגבונים לחים של סנו ואז עם טישיו מייבשת.

הדרך הקלה ביותר לניקוי מסך מחשב זה על ידי ספרי חלונות וטישו רק צריך להיזהר שלא יכנס חומר בין המסך והפלסטיק.

מסך מחשב נייד זה זכוכית כמו כל חלון בבית. ושלא יבדו עלכם אם ספרי מיוחד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר