שוטפים את הכלים לפני הכנסתם למדיח?

שוטפים את הכלים לפני הכנסתם למדיח?

אנחנו יודעים שמדיח אמור לנקות את הכלים בעצמם - אבל בואו נהיה כנים. כולנו שוטפים את הכלים לפני שאנחנו מכניסים אותם למדיח - כי מה לעשות: המדיח לא מספיק טוב כדי להסיר את כל הכתמים בעצמו. כן, העסק הזה קצת מגוחך - כי אם אנחנו שוטפים את הכלים בעצמנו אז לשם מה אנחנו בכלל זקוקים למדיח?

כעת מתברר שבמדיחי הכלים החדשים אין צורך לשטוף את הכלים המלוכלכים לפני שמכניסים אותם למדיח. מתברר שהטכנולוגיה הצליחה להתעלות גם על זה. עם זאת, תמיד מומלץ להסיר מן הכלים שאריות מזון כגון עצמות, העלולות לחסום את המסננים. היות ולא תמיד אנחנו מפעילים את המדיח מיד לאחר הכנסת הכלים, אלא מחכים שהוא יתמלא - אם לא נשטוף את הכלים לפני, סביר להניח ששאריות האוכל יתייבשו ואז המדיח לא יצליח לנקות לגמרי את הכלים המלוכלכים. 
לסיכום, המדיח לא יכול לעשות הכל ולפעמים צריך לעזור לו מעט - אבל אולי בכל זאת כדאי להתחדש במדיח חדש.

מה דעתכם?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

צודקת כדאי להתחדש במדיח חדש שבדרך כלל הם גם שקטים יותר וחסכוניים במיים .

בלי קשר צריך לשטוף לפני את הכלים מאחר ועכשיו נורא חם ועד שהמדיח מתמלא לוקח זמן ובנתיים נוצר ריח לא נעים במדיח ולעיתים גם אחרי הדחה לא יוצא הריח . אני מוסיפה טיפת חומץ לכל הדחה על מנת שהריח ייצא

אני שוטפת מעט ומשאירה סבון על הכלים ומכניסה למדיח וככה הכלים יוצאים יותר נקיים וחלקים :) ...

אין לי מדיח לא מסוגלת לחשוב שיש לי כלים לא שטופים , לא צוברת כלים

כל כלי נשטף  מיד . ואם כבר שוטפים ומסירים שאריות  אוכל מה כבר הבעיה 

להעביר סיבון?  בקיצור לא מסוגלת לצבור כלים .

המדיח הכן עוזר. אבל הכי טוב והכי נקי כששוטפים בידים ובעיקר כשבבעלעוזר בשטיפה ואז זה הכי נקי בעולם...

כן שוטפת לפני הכנסת הכלים למדיל והאמת שתמיד אני אומרת עמי שעשיתי כבר חצי עבודה אז למה מדיח?

כן שוטפת לפני הכנסת הכלים למדיח והאמת שתמיד אני אומרת עמי שעשיתי כבר חצי עבודה אז למה מדיח?

פעם בעלי היה מדיח את הכלים, החלטתי לפטר אותו (מהדחת הכלים כי הוא לא עשה זאת כל יום כל היום) ולרכוש מדיח.מאז אני משרתת את המדיח=מכניסה את הכלים, מוציאה ומסדרת בארון, ובנוסף הכיור מלא כי חבל להפעיל מדיח גדול כמעט ריק.

האמת, בשביל מה הייתי צריכה זאת?

אין כמו שטיפה בידיים . נקודה . 

שוטפת לפני

ולא מוותרת על השטיפה במדיח

יש מספיק עבודות 

אני שוטף את הכלים לפני הכנסתם למדיח כדי שהמדיח לא יסריח וישאר נקי, ואשתי אוהבת את הכלים כשיוצאים מהמדיח יבשים ובלי סימני טיפות ומים. והתחדשנו במדיח חדש אחרי עשר שנים של שירות נאמן של המדיח הקודם.

כן שוטםת ברור אחרת זה לא יוצא ממש נקי

כן בוודאי אחרת איך אפשר יש שאריות על הצלחות שלא יורדים במדיל לצערי

שוטפת כמובן אחרת זה לא ממש נקי ולא תמיד מפעילים את המדיח מייד ואם י שאריות של אוכל על הצלחות זה לא יורד לכן אני מכניסה כלים כמעט נקיים למדיח

לא אוהבת מדיח אני שוטפת ביד היה לי מדיח ולא תמיד זה היה יוצא נקי  לכן אני מעדיפה לשטוף ביד

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר