טיפים לניקוי הספות בבית

טיפים לניקוי הספות בבית

רוב הלכלוך שמצטבר בספות הינו על בסיס חלבונים ופרוטאנים. לכלוך כמו אוכל, שתייה, זיעה, שומן גוף - הכל מגיע ומצטבר לו שם על הספה. על פי שיטות סבתא ישנות - הדרך הטובה ביותר לנקות ספות היא עם חומץ.  יש כאלה שממליצים על מים פושרים ומעט נוזל כלים - תלוי מה אתם מעדיפים.

ניקוי ספות מקצועי נחוץ במקרה של כתמים שלא יורדים בניקוי קל עם מטלית. מעבר לסוגי הכתמים השונים, חשוב לדעת שגם סוג הבד של הספה שלכם משפיע על תוצאות הניקוי. ניקוי ספות בד מבד סינתטי או רחיץ יהיה אפקטיבי יותר מבדים טבעיים כמו כותנה או פשתן, שהם בעייתיים יותר לניקוי.

רצוי לא להרטיב את הספה בעת הניקיון, ואם החלטתם להשתמש במים - עדיף שתבדקו קודם האם קיימת ירידת צבע מהבד במקום מוסתר. בניקוי ספות עור, חשוב לאבחן קודם כל את סוג העור, ולבדוק שהוא ניתן לניקוי, ושניקוי הספה לא פוגע בציפוי או מקלף את העור.

אל תנקו את הספה עם חומרי ניקוי חזקים, או מגבונים וספוגים המכילים אלכוהול ואקונומיקה. הם גורמים נזק לספה.
יש לכם טיפים משלכם?
אשמח לשמוע

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

לי  יש ספות עור אני מנקה אותם עם מטלית לחה ופעם בחודש עם חומר לניקוי עור של 

סנו או מטליות לניקוי עור .

אני מנקה במטלית רכה טבולה במי סבון.הסלון שלנו הוא מבד רפוד...

אני ממש מקפידה על הנקיון של הספה בסלון בערב שאני יושבת מול הטלויזה אוכלת שותה כמו כולם אני מכסה את הסלון

וזה דיי מונע לכלוך וכתמים

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

אני מנקה אבל שיש כתבמים שאני לא מצליחה להוריד אני פעם בשנה וחצי בערך שולחת את הסלון לניקוי

אצלי בריפוד של הסלון יש רוכסנים ואני פשוט מכינסה אותם למכונת הכביסה וזה ממש ממש נקי  בדרך כלל אין כתמים

אבל בכל מקרה אני מכבסת את הריפוד 

קאדן רשמת (, חשוב לדעת שגם סוג הבד של הספה שלכם משפיע על תוצאות הניקוי.)

זה ממש נכון מה שרשמת היה לי סלון כמו קטיפה בצבע כתום חחח ולא ניקיתי אותו נכון והוא פשוט נהרס ניקיתי אותו כאילו זה בד רגיל פשוט לא ידעתי

אני ממש מקפידה לנקות את הספות בבית ,אחרי אורחים עם המטליות המיוחדות של סנו. מרוצה וממליצה 

שלום קאדן

שאלתי היא כיצד ניתן לנקות שתן של כלב מספה בסלון.

אשמח לעזרה.

לי יש סלון מעור וקל לנקות עם מגבונים לעור לחים

אני משתמשת במגבונים לניקוי ספות של סנו ואני מאוד מרוצה . המגבונים מסירים שאריות של אוכל שנתקע בספה ביעילות ותמיד טוב שיש בהישג יד מגבונים 

חס וחלילה אקונומיקה. רק טיפה מים וזהו

yakio @#@

the sharkemo_25.png !

הכי טוב להזמין איש שעושה את העבודה הזאת

מנקה רהיטים

או לקנות בסופר חומר מיוחד בהצלחה לכולםemo_91.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שלום קאדן

שאלתי היא כיצד ניתן לנקות שתן של כלב מספה בסלון.

אשמח לעזרה.

אם הכתם הוא ישן זאת קצת בעיה בדרך כלל חובה לנקות מיידת 

• • ראשית, ברגע שאיתרתם את המקום יש לייבשו. 

• • יש לייבשו בעזרת מטלית יבשה או בעזרת מגבות נייר סופגות. 

• • ספגו, אל תשפשפו, שפשוף מורח את השתן על אזור גדול יותר. 

• ישנם תריסיסים מיוחדים לניטרול ריח של שתן מספות

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

איך מנקים סלון בדיוק כמו בתמונה שלכם?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר