מזרון השינה שלכם חייב להיות נקי – האמנם?

מזרון השינה שלכם חייב להיות נקי – האמנם?

נתחיל בזאת שרבים לא מנקים את מזרון השינה שלהם – ומעדיפים להשתמש בציפה/סדין כדי לכסות את הלכלוך והאבק. מזרון מלוכלך יכול להיות מאוד מזוכן לבריאותנו,  בין אם המזרון הוא בן חודשיים או מספר שנים. עם כל תנועה של גופנו על המזרן - אנו נושמים אבק וחומרים רעים אחרים אשר גורמים לכאבי ראש ואלרגיות. לדוגמא, לא תאמינו שבמזרונים יש יצורים חיים מיקרוסקופים שנקראים "קרדית אבק".

כדי לשמור על נקיון בטוח של המזרון, ממולץ להזמין שירות נקיון מיוחד למזרון מידי חצי שנה או שנה.

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

יש לי מגן מיזרון ומידי פעם אני שואבת  אבק  מכל צדדיו עם שוא  אבק ביתי  כנראה שזה לא מספיק 

אני שואבת את המזרון בכל פעם שאני שואבת את הבית ,פעם בשבוע מעבר לכך הופכת מיידי פעם את המזרון .ומחליפה מצעים אחת לשבוע .

מעבר לכך לא מנקה באופן במיוחד .

לידיעה כל יום נושרים חלקי עור מגופנו ונבנים חדשים מה שקורה במיטה זה שהמזרון אכן מתמלא בחלקי עור מתים אכן כן. ולדעתי שאיבה והחלפת מצעים טובה מאוד ,אפשרי להוסיף פעם בתקופה חומר נגד קרדית אבק הבית למי שאלרגי או לחילופין לעבור עם סמרטוט לך וחומר ניקוי על המזרן ולהוציא ליבוש בשמש.

צריך לפזר א. סודה לשתייה על המזרן, לחכות חצי שעה ולשאוב.

המזרן יחוטא.

חלאס כבר להפחיד אנשים ולהדביק אותם בשגעונות שלכם.. עכשיו כל אחד שיקום בבוקר עם כאב ראש, יעשה 1+1, ויתחיל להשתגע שזחלו לו חיידקים מהנחיריים למוח ואז ינקה את כל הבית בפראנויה. אנשים ברחוב ישנים על המדרכות ואוכלים מהזבל ונשארים בחיים.

צריך לפזר א. סודה לשתייה על המזרן, לחכות חצי שעה ולשאוב.

המזרן יחוטא.

זה עובד בדוק? אם כן אז תודה על הטיפ.

צודק!!!!

קניתי שואב אבק ונוזלים של קונסטרוקטה  AquaWelt שיש לו גם אפשרות לנקות בשטיפה, מזרונים, שטיחים, ריפודים ויש בו חומר ניקוי מיוחד שמסיר כתמים.

שאבתי עם מברשת חובטת טת המזרן ויצא מלא אבק ממנו ואחר כך התזתי את החומר מעורבב במים ושאבתי חזרה ומיכל האיסוף התמלא במים עכורים ולאחר שהמשכתי לשאוב, המזרן נותר כמעט יבש ולאחר כשעתיים התייבש לגמרי וממש נראה לי שעכשיו הוא נקי.

גם את השטיחונים שליד המיטה שאבתי וניקיתי עם השואב והם נראים עכשיו ממש טוב.

בכורסא בסלון היו כתמים על הידיות מזיעה ולכלוך והכל נעלם לאחר הניקוי בחומר.

ממש מרוצה וממליצה.

בעיה רצינית

לחושקים בנקיון  מומלץ לנקות כל יום באקונומיקה  לחיטוי מושלם,

רצוי לפני השינה שחלילה לא תישנו עם חידקים ותקומו עם כאב ראש

שינה נעימה

בנוסף לכל המוזכר, בתוך המזרון ישנם תאי עור כתושים, "אבק עורות" אותו חומר בדיוק שנחשפים אליו עובדי תעשיית העורות. חשיפה ממושכת לחומר זה מוכחת כמסרטנת. ראו פירסומי משרד הבריאות: http://www.health.gov.il/Services/Committee/malignancy_substance/Documents/1_05072012.pdf

החשיפה לחומר מסוכנת בדיוק כמו חשיפה לאסבסט וכמו לעשן מנועי דיזל ובדיוק כמו עישון סיגריות.

רק שאיבה לפחות אחת לשבוע ועם שואב אחת ויחיד שאני מכיר, שמוציא את כל האבק מתוך כל המזרון באופן יסודי, ימנע ממשפחתכם את החשיפה לכלל החומרים המסוכנים שבתוך המזרן.

אלפי אנשים מתקשרים ומודים לי מידי חודש על שינה בריאה יותר , פחות כאבי ראש, פחות מיגרנות, פחות התעטשויות, פחות אף סתום, פחות נזלות מרגע שרכשו את השואב קירבי ומרגע והראתי להם כיצד המזרון שלהם סוף, סוף נקי!!!

אני אישית עובד בעיקר באזור הדרום, באר שבע והסביבה ובאזור נתניה וישובי הסביבה לרבות ישובי המשולש

הכי טוב זה להחליף מזרן כל חצי שנה. אז יעלה 3000 ש"ח. מה זה משנה.

ל - lilachturi123 לו השואב שרכש היה באמת מנקה כמו קירבי, המים בשטיפה היו יומאים נקיים ולו עכורים כפי שציינת. כאשר שואבים עם קירבי ואחר כך שוטפים, המים יוצאים צלולים, מה שמוכיח כי המזרון נקי מאבק!!! רק קירבי מנקה באופן מושלם.

השיטה הישנה הכי טובה, מניחים מעט אבק וגוק מת מתחת למזרון.

ככה כל החיידקים,כולל קרדיט האבק, נמשכים לגוק ולאבק מתחת למזרון ולא מגיעים אלינו.

אחרת, כמה שלא מנקים הם חוזרים ובאים אליכם בהמוניהם.

רק פעולת הסחה מונעת נגעים ושינה מרובת חיידקים.

כל הנקיונות פשוט,וזה הוכח מדעית,לא מספקים פיתרון הולם.

----------------

מצורף לינק להתרשמות מקרדית האבק

https://www.google.co.il/search?q=%D7%A7%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%AA+%D7%94%D7%90%D7%91%D7%A7&biw=1280&bih=608&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=iyKaVb-OC4vlUpvcm6AL&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=1.5#imgrc=sIXBFdV14F1FuM%3A

fly.high.sky לא עדיף כבר לתלות עכבר רקוב מעל המיטה? זה ימשוך את החולארות בגדול

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר