מנקים את הפרקט בחומר ניקוי מיוחד?

מנקים את הפרקט בחומר ניקוי מיוחד?

הפרקט בבית נותן אווירה נקיה. הבעיה היא שצריך לנקות את הפרקט עם חומר מיוחד לפרקט – ולא תמיד יש לנו כזה. האם אתם משתמשים רק בחומר המיוחד או שמידי פעם אתם מתעצלים ופשוט מעבירים סמרטוט לח?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

חומר מיוחד. הורגלתי מההורים לנקות בחומר מיוחד לפרקטים על אף שאין לי לגמרי מושג אם יש הבדל

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

רק סמרטוט. זה יוצא נקי ואין לי שום בעיה עם זה. בכל זאת אם מישהו כאן משתמש בחומר מיוחד ויודע שיש הבדל משמעותי אז אולי אשקול באמת לעבור לחומר ניקוי מיוחד לפרקטים.  

כדי לשמור על הפרקט לאורך זמן יש לנקות עם  חומר ניקוי מיוחד בעל ph ניטלרי לדוגמא: סנו פוליויקס פרקט

שגם משאיר שכבת וקס מגנה

מוממלץ לנקות במטלית לחה, סנו מטלית הפלא העשויה מסיבי מיקרפייבר הסופחים את הלכלוך והרצפה נשארת נקייה ויבשה

כידוע לך אסור להרטיב פרקט

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

בעקרון יש חומרים מיועדים לפרקט, אבל אם מדובר על פרקט למינציה סינטטי ולא על עץ אפשר גם אם כל חומר ניקוי אחר לרצפה לנקות את הפרקטים ובלבד שהסמרטוט יהיה סחוט ולח ולא ספוג מים.
ניקוי פרקט זה דווקא מאד קל ויוצא נפלא אם רק מקפידים על ההוראות הפשוטות הללו.

משתמש רק בסנו פוליויקס פרקט! לא מזמן עשיתי פרקט בבית והתכשיר ניקיון של סנו עושה את העבודה.

משאיר ריח טוב ושכבת וקס. מומלץ בחום!!

אחרי שעשיתי פרקט בבית כל אחד אמר לי משהו אחר. חיפשתי על כך באינטרנט וקראתי לא מעט מידע מקצועי.

בסופו של דבר אני מצאתי ביוטיוב את הסרטון הזה עם כל חומרי ניקוי לפרקטים שמומלצים. בסופו של דבר קניתי דווקא של הפי זה טוב.

https://youtu.be/YgORda1o-5I

יש פה מאמר טוב וסרטון על ניקוי פרקטים. ממליץ. אני בגדול מעביר עליהם סמרטוט רצפה שטוף במים וסבון רגיל לרצפות.. 

גם אני משתמשת רק בסנו פוליויקס לפרקט. זה יוצא נקי,מבריק ועם ריח נעים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר