מוצר השבוע: סנו פורטה פלוס

מוצר מעולה! מנקה בצורה מהירה מאוד ויעילה

מוצר מדהים, מנקה בצורה יעילה וטובה, פשוט חוסך המון זמן ועושה עבודה מדהימה. 

מרוצה מאוד מהמוצר ממליצה לכולם

כמו תמיד המוצרים של סנו לא מאכזבים

מוצר מעולה לתנורים מנקה כמו שצריך

מסיר ביעילות שומן שרוף ולכלוך קשה מתנורים

סנו פורטה

מוצר מעולה

מנקה ביסודיות בלי כול מעמץ

לרסס ולנגב,  ממיס את השומנים בקלותתתתתתתתת

ממליצה בחום

המוצר סנו פורטה מעןלה יחודי ועושה את העבודה רסס והכל יוצא בקלות

ממש מוצר מעולה

סנו יכול הכל.....................

אילנה

שלום לכולם

עד עכשיו השתמשתי  במסיר שומנים של חברה אחרת. בואי נאמר שכמעט אכלתי אותו.  אבל אתו יש בעיה להשתמש בחלק מהכריים. כמו המבערים.  מאז שגיליתי את מסיר השומנים של סנו. אני ניהנת. אחלה מוצר. 

באותה הזדמנות אני ממשיכה להלל את התכשיר לנקיון הצנרת. רק שההוראות שימוש שעל הבקבוק לא תואמות את ההוראות באתר שלכם.  ומה שכתוב באתר זה יותר יעיל.   יהודית

האמת אין חדש תחת השמש...מאז ומתמיד אני משתמשת במוצר זה  בגירסתו הקודמת.אני מרוצה ביותר.הוא יעיל ,מסיר שומנים כמו שצריך ולי הוא נותן מענה 100 אחוז.השדרוג לפלוס רק מוסיף.הריח אינו אגרסיבי ואם משתמשים בכפפות הכל טוב...ממשיכה להמליץ

ניסיתי המון תכשירי ניקיון לנקות את התנור והכריים.

מאז שקניתי את סנו פורטה פלוס - החיים נהיו הרבה יותר קלים. לא צריך בכלל להתאמץ בניקיון הכריים/התנור.

אינו מפיץ ריח רע - פשוט עושה את העבודה!!!

יש לי טיפ מגניב לשימוש בסנו פורטה פלוס ..

לניקוי הרשת במטבח בקלות ביעילות ובלי שפשופים - שוטפים את הרשת במים מרססים עליה סנו פורטה פלוס ממתינים חצי דקה בערך ושוטפים .כל השומן וכל מה שנדבק לרשת מבישולים , טיגונים ואבק יורד והרשת כמו חדשה .

I use it for cleaning all kinds of other things - especially the window by the stovetop. Great product.

שנים הישתמשתי במסיר שומנים של חברה אחרת...........נחנקתי, ניכוויתי ומה לא... עד שגיליתי את  "סנו פורטה פלוס" ומאז חיי הישתנו!

הסירים, הכיריים, התנור...הכל מבריק.

מוצר מדהים ומצויין.

מס' שפריצים על הסירים לפני הפעלת המדיח, המתנה של כמה דקות ואז הפעלת המדיח על תוכנית רגילה והסירים יוצאים מבריקים מבלי לשפשף או להיחנק...

מומלץ ביותר!

מאוד יעל

מסיר שומנים בקלות ללא מעמץ

ידידותי לסביבה

סנו פורטה מבצע את העבודה כמו שצריך בלי הרבה מעמץ

בזכות הסנו פורטה כול הנקיון יותר קל

ממליצה בחום

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: