מוצר השבוע: סנו פרש סופג לחות ומונע עובש

מוצר השבוע: סנו פרש סופג לחות ומונע עובש

מוצר השבוע שלנו הוא מיכל פלסטיק אטום המכיל גבישים מיוחדים הסופגים את הלחות באוויר ולוכדים אותה בתוך המיכל.

המוצר מייבש את האוויר ומונע התפתחות טחב, לחות ועובש. מצויין לארונות, חדרי מגורים, שירותים וחדרי אמבט, מחסנים, מרתפים, משרדים, מכוניות ועוד. יש להשיג גם באריזת מילוי חסכונית.

נסו בעצמכם וספרו לנו אם אהבתם

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

בוקר טוב סנו ........אני משתמשת במיכל מפלסטיק בארון מיטבח שמתחת לכיור וזה מוצר מעולה מונע ריחות של עובש וממש תענוג 

אין על סנו רק סנו יכול...........

אשמח לנסות לרטיבות באמבטיה. לא ידעתי שיש מוצר כזה טוב לדעת

מלי ששון

השתמשתי במוצר במחסן שבביתי הוא באמת מונע ריחות של עובש ולחות .

מוצר מצוין !

לא השתמשתי אף פעם אנסה אותו במקלחת ומתחת לכיור 

מקומות שיש לי לפעמים ריח טחב.  

מוצרים שימושיים וטובים. 

חג פורים שמח!

תמיד סובלת מרטיבות ועובש מתחת לכיור בארון מטבח. מאז שגיליתי את המוצר הזה של סנו נעלם הריח ונעלמה הרטיבות. אין כמו סנו.

אני שמתי את המיכל בחדר האמבטיה שלי שסובל קצת מעובש על התקרה . אז אמנם זה לא חיסל את העובש שקיים אבל ללא ספק מונע הוספת עובש.

השתמשתי בו בחדר ארונות לפני היה ריח של עובש ואבק אחרי עולם אחר מוצר מצויין חובה לכל בית ! מומלץ ביותר 

אני שמתי את המיכל בחדר האמבטיה שלי שיש בו עובש והמיכל פשוט עשה עבודה מדהימה, מוצר מדהים. 

היי

שמתי את המיכל בחדר ארונות גדול וסגור וראה איזה פלא אין ריח עובש לא רטיבות .

מומלץ בחום ואפילו אמא שלי שהיתה סקפטית ראתה השתכנעה וקנתה .

אז ככה, מוצר מעניין מאוד. השתמשתי בארון השרות שמתחת לכיור היכן שבד"כ יש ריח רע מרטיבות. המוצר כנראה ייבש את האוויר בארון והריח נעלם. האפקט איננו נמשך לנצח.... אחריי כחודש צריך להחליף את הפילטר המייבש.המוצר הזה הוא "דאודורנט" מונע ריח לארונית השרות. חביב ביותר 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

הקיר החיצוני  של הילד שלי התמלא עובש המליצו לי על סנו פרש סופג לחות קניתי המוצר נמצא אצלי חודש ויש שיפור דרסטי 

בקיר  ויש פחות לחות על החלונות בבוקר , בקיצור אני ממליצה למי שסובל מלחות ועובש

מוצר מעולה ויעיל

משתמשת במוצר ומאוד מרוצה מהתוצאות אין על סנו

אחלה מוצר!

שווה לנסות emo_45.png

פורים שמח!

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: