איך לנקות חלונות ודלתות זכוכית?

איך לנקות חלונות ודלתות זכוכית?

יש מספר שיטות לניקוי טוב של חלונות זכוכית.

1. השתמשו במטלית חלקה -
זוהי הדרך הקלה ביותר לניקוי כל החלונות ודלתות הזכוכית בתוך הבית.

2. שימוש במי סבון וספוג -
ישנם מקרים מסוימים שבהם אתם עלולים למצוא נקודות עבות של לכלוך על חלון הזכוכית. במקרה כזה חובה לנקות עם מי סבון וספוג.

3. חומץ -
אפשר להשתמש בחומץ לניקוי כל הפריטים בתוך הבית שלכם, כולל חלונות או דלתות. חומץ הוא מרכיב טבעי שיש לו תכונת אנטי-מיקרוביאלי.

4. שואב אדים -
מוצר נהדר שאתה יכולים להשתמש בו כדי לנקות את חלונות הזכוכית או הדלתות שלכם. יש שואבי קיטור רבים הזמינים בשוק. שואב אדים הוא בטוח לכל סוגי חלונות הזכוכית. אין צורך להשתמש בכימיקלים בעת שימוש בשואב אדים זה. זה מוצר בטוח שיכול לעזור לך לנקות את הבית במהירות ובאופן טבעי. אתם רק צריכים מים כמרכיב עיקרי בעת שימוש במכשיר זה.

5. להב הגומי -
"להב גומי" הוא מאוד יעיל להסרת כל סוגי הזיהומים מחלון הזכוכית או מדלת הזכוכית. בעת שימוש בכלי זה, אתם גם צריכים להשתמש במים וסבון כדי לנקות את החלונות שלכם כמו שצריך.

יש לכם עוד שיטות מועילות?
שתפו אותנו

תודה,
קאדן

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

טיפ נהדר !! אשתמש בו 

תודה רבה על כל הטיפים היעילים והשימושיים 

היי אני מנקה עם מים וסבון אבל הפיניש שלי עם נוזל חלונות של סנו. מעניק ברק לחלון ממליצה בחום

אני מנקה חלונות עם התזה של  סנו לניקוי חלונות ומיבשת עם חולצת טריקו ישנה ויוצא נקי ומבריק.

היי

אני מנקה חלונות ומראות בעזרת ספריי ונייר עיתון .

יוצא מבריק כמו חדש .

טיפים מעולים.אאמץ את חלקם בשמחה.הטיפ עם החומץ הוא הטוב ביותר.אכן החומץ הוא חומר ניקוי משדרג ומנקה.תודה על ההמלצות

אני משתמשת בתרסיס לחלונות גם למראות. חומר מעולה אך תמיד טוב ללמוד מהטיפים

מלי ששון

אני מנקה רק עם תרסיס של סנו    וסנו יכול הכל ..........

תודה שיש סנו..........

תודה רבה על הטיפ האיכותי.

אני גר ליד הים, אין ספק שאעזר בטיפ.

כל שנה , בעיקר בחורף, יש לי אבק/חול על החלונות ומנקה את התרסיס של סנו שהופך את החלון ממש כחדש.

תודה!!

אהבתי מאוד את ההמלצות

yakio @#@

the sharkemo_25.png !

אני משתמשת בספריי לחלונות של סנו הוא מבריק את החלון בלי מאמץ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר