מנקים לבד או מחזיקים עוזרת?

מנקים לבד או מחזיקים עוזרת?

אין ספק שכולם רוצים לגור בבית בצורה מסודרת ונקייה. שמירה על ניקיון הבית לא רק תורמת לך ולמשפחתך, אלא גם הופך אותו נוח יותר למגורים. עם זאת, רוב מכריע של בעלי הבתים הם לעתים קרובות לא מסוגלים לשמור על רמת הניקיון של בתיהם בשל סיבות שונות ובעיקר אם 2 בני הזוג עובדים. לכן, יש אפשרות להעסיק עוזרת שתפקידה העיקרי יהיה להבטיח כי כל עבודות הבית הושלמו וכי הניקיון הכללי של הבית נשמר.

רוב האנשים הם די סקפטי לגבי שכירת עוזרת  בגלל עלויות השכר הכרוכות ברכישת השירותים שלהם, ומסיבה זו בעלי הבית עובדים קשה מדי כשהם מנסים לתמרן בין עבודות בית ומטלות אחרות, ולא תמיד מרוצים מנקיון של העוזרת או שיש כאלה שאחרי שהעוזרת הולכת - בעלת הבית מנקה שוב. זה נותן לה יותר בטחון שזה נקי. גם נשים שלא עובדות מחוץ לבית- יש להן מספיק מטלות בבית: הכנת אוכל, כביסות, ילדים ועוד.

בסופו של דבר לא תמיד מחיר העלות קובעת אלא גם ההרגשה שאת ניקית את הבית ולא מישהו אחר. מה אתכם: מחזיקים עוזרת או שמעדיפים לנקות לבד? או שמידי פעם כן משתמשים בעזרה (אולי הבעל)?

מחכה לתגובות שלכם

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

לנו היו כמה עוזרות הנקראות טובות,היו נאמנות,

אבל אם לא הראו להן עשו עצמן סומות,בכל אופן יותר קל שהעוזרת מנקה,וגם אפשר להגיד לה

לבד, למעט במקרים מיוחדים (שאין זמן או לפני חגים בעיקר)

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

  מנקה לבד בעשר אצבעותי ובעזרת סנו לא סומכת על אף אחד חוץ מבנותי כמובן. בינתיים כל עוד אני מתפקדת . סוף שבוע נעים לכולם וכמובן שפשוף נעים.

לא סומכת על אף אחת חוץ על עצמי כי אני יודעת איך לנקות ומה לעשות ולשמור על רמת הנקיון הכי גבוהה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר