מה ההבדל בין בית נקי ובית נקי מספיק?

מה ההבדל בין בית נקי ובית נקי מספיק?

מה ההבדל בין בית נקי ובית נקי מספיק?
הרבה יותר זמן פנוי לעשות דברים שאתה אוהב. 

המטבח:
במטבח שלך יש שפע של אזורים שבו לכלוך יכול להצטבר. על השיש יש לנו עומס פריטים, יותר ממה שאנו צריכים. אנו לא תמיד משתמשים בהם, בטח שלא בכל יום. לכן עדיף לאחסן חלק מהדברים שלא משתמשים בהם ביום יום, ואז נוצר מקום בשיש ויותר קל לנקות משטח חלק מאשר משטח עמוס.

המקלדת:
אתם תמיד שוטפים את הידיים לאחר שימוש בשירותים, אבל האם אתם עושים את אותו הדבר לאחר שנגעתם במקלדת שלכם? אולי אתם צריכים! ד"ר Gerba אומר: "יש כ -200  יותר חיידקים על מקלדת מאשר על מושב האסלה." "הסיבה לכך", הוא ממשיך, "היא שאף אחד לא מנקה ומחטא מקלדת." ו, הוא מוסיף, במחשב משתמשים לפעמיים יותר מאדם אחד בבית וזה אומר- יותר חיידקים.
מקלדות יכולות להיות עילה לגידול חיידקים קרים, וירוסי שפעת וחיידקים שיכולים לגרום לשלשול. ההימור הטוב ביותר: שמור על הידיים שלך נקיות! לשטוף אותם לפני ואחרי השימוש במחשב. כמו כן, יש לנקות את המקלדת שלך בכל שבוע על ידי ריסוס בתרסיס חיטוי עם בד ולנגב אותו.

מלח ופלפל:

על פי מחקר שנעשה על ידי חוקרים באוניברסיטת וירג'יניה, כלי המלח והפלפל שלך עשוי להיות קרקע פורה לחיידקים. כלי המלח והפלפל התבררו להיות אחד המקומות עם הריכוזים הגבוהים ביותר להתמהמהות וירוסים.
מה לעשות? לנקות לעתים קרובות את כלי המלח ופלפל, עם מגבוני חיטוי.

סיר של ילד:

מעולם לא היית נוגע באסלה שלך בלי לשטוף את הידיים, אך מומחי בריאות אומרים שזה קל להניח שהמושב בסיר של הילד שלך הוא איכשהו נקי.  הוא לא!
למעשה, המחקר מצא כי כיסאות בסיר של הילדים מדורגים בין המקומות המלוכלכים בבית. מה שיותר גרוע זה שילדים והורים לעתים קרובות מפיצים חיידקים מהכיסאות והמושבים למשטחים אחרים בבית.
מה לעשות? שטוף את ידיך אחרי שעזרת לילדך להשתמש בכיסא הסיר, וללמד אותו לעשות את אותו הדבר אחרי שהוא סיים. ואל תשכח לנקות את כיסאו לעתים קרובות עם ספרי חיטוי.

אמבטיה:

נגב את המראה בחדר האמבטיה בכל פעם שאתה יוצא מהמקלחת. אותו הדבר לגבי קירות המקלחת. זה מפחית את הצורך בניקוי עמוק מאוחר יותר.

שטיחים: בחירת ואקום באיכות טובה. ושמירה על מסנן אבק נקי יעשה את כל ההבדל כאשר מטפלים בשטיחים. 

אשמח לשמוע גם רעיונות שלכם ותגובות

תודה

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

בקיצור לאור מה שכתבה קדן פינטו חייבת להיות תחזוקנ שוטפת יומיומית בכל מקום בבית וזה דבר שאני תמיד עושה בכל יום  מעבירה ניגוב בכל דברר וסביבת עבודתי כך אף פעם לא מצטבר לכלוך ועבודת הנקיון נעשית קלה יותר , והשהות בבית נעימה יותר..                                                                             תודה לקדן פינטו  על העצות , זה עושה לנו את החיים קלים יותר.

נכון נקיון זה דבר חשוב עם מוצרי סנו החיים נעשים קלים יותר תודה קדן על הרעניות ......

מעניין מאד. הרבה נקודות למחשבה

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

היי קדן כמה את צודקת. ממליצה לכל אחד לאמץ שיטה זו ולא היסתברות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר