להשתמש בתפוח אדמה כדי לנקות את הבית?

להשתמש בתפוח אדמה כדי לנקות את הבית?

הידעתם שאפשר להשתמש בתפוחי אדמה כדי לנקות את הבית? מומחה מגלה שבעזרת מזון אפשר להתמודד עם חלודה, אבנית וכתמים.

במשך עשרות שנים השתמשו אנשים בפריטי מזון בתור תחליפים למוצרי ניקיון. מומחה לניקיון חשף את האמת שמאחורי מזונות מסוימים. תפוחי אדמה, קליפות בננה, אגוזי ברזיל, חומץ למיונז... כל אלה טובים לניקיון! איך?

חלודה: תפוחי אדמה הן יעילות בהסרת חלודה בגלל החומצה האוקסלית שבהם. בערבוב עם סודה לשתייה, פזרו את תפוחי האדם על מיקום החלודה ושפשפו. גם חומץ, קולה ולימון מסירים חלודה טוב.

שריטות:
מיונז 'אידיאלי להסרת סימנים על עץ. הוא מכיל שמנים וחלבונים שיכולים למחוק סימנים. הוא מונע מהעץ להתנפח ומהדק את הסדקים במשטח.

קטשופ: מנקה פליז ונחושת. החומצה הטבעית שלו מגיבה עם החומציות של המתכת.

אגוזי ברזיל: גם הם יעילים כדי להכהות ולהסתיר את השריטות.

מונע ריחות

כדי לשמור על מקרר עם ריח טוב, טוענים המומחים שיש לשים קפה טחון יבש בתוך קופסא עם חורים במכסה. זה מדיף ריחות. 

מסיר אבנית

יש לחתוך חצי אשכולית, לזרות עליה מלח ולשפשף במיקום האבנית.

עד כאן להפעם. מקווה שעזרתי ושיהיה לכולם עבודה נעימה ובתיאבון!

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

אחלה כתבה . שווה לבדוק את העצות

כל הכבוד לך, אנסה את הכל :)

למדתי היום דברים חדשים על נקיון בעזרת מוצרי מזון אשמח לנסות. תודה על העיצות

טוב לדעת. היום נהניתי לנקות תבנית עם שומן דבוק בעזרצ אנטי קלאק של סנו. ירד בקלות

מלי ששון

מגניב.....ננסה את זה בבית....טוב לדעת

ברצוני לדעת איך מסירים כתמי בטון מרצפות.

מלי ששון

הקפה במקרר....ישר ניסיתי,

רעיון מעולה- בהחלט הייטיב עם הריחות במקרר

את השאר ננסה בהמשך!

אבל אין על מוצרי סנו אני מעדיפה רק את מוצרי סנו הם רחניים ומנקים טוב.......

היי לכולם

קודם כל חייבת לציין כתבה מאד מענייינת

אבל השיטות שלי למניעת ריח רע מהמקרר זה לחצות לימון ל 2 ובכל יום לחתוך פרוסה דקה ואז המקרר תמיד מריח רענן

לגבי אבנית השיטה שלי היא חומץ - בקומקום או היכן שצריך רק לא על ניקל כי זה מאבד את הברק .

ערב טוב,

האמת היא שניסיתי את החומץ וזה ממש עוזר, אגב ניסיתי גם מלח לימון להרתיח בקומקום וזה ממש עוזר, וגם ניסיתי את זה בביוף מקלחת/שרותים וזה בהחלט תורם שווה לנסות בננות!!!

לגבי השאר אנסה אני תמיד אוהבת לנסות דברים חדשים לגבי השיטות הללו על חלקן שמעתי  לא פעם ולא פעמיים...כיף לדעת דברים חדשים...תודה!!!

הלימון במקרר נשמע מעניין אנסה זאת מהיום.

המשך ערב נפלא!

מיד מנסה את הטריק עם האשכולית והמלח, ליד מכשיר המים תמיד יש אבנית שאף תכשיר לא מוריד.... כבר חוזרת עם תשובה...

תקשיבו!! אין דברים כאלה, האשכולית בצרוף מלח גס הוריד את כל האבנית מהשיש!

ענק!! תודה רבה.

טיפים מצויינים ומעניינים אנסה בבית כיף לקרוא כתבות כאלה מעניינות ומועילות המשיכי כך !!

Great tips. Who would ever think of such things?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר