סנו מבשמת לכם את האוויר

אני אוהבת לשים מרכך כביסה של סנו, בעיקר הורוד במעמד של סטנד לשמן רחני עים נר, בימקום השמן אני שמה מהמרכך.

זה מפיץ ריח טוב ונעים בבית.

בחורף כשאין כל כך פרחים לקטוף מהגינה אני קוטפת ענפים גדולים של צימחי מרפא ותבלין(מרווה, גרניום לימוני, הדס, לואיזה ועוד...) ושמה בבקבוק זכוכית על השולחן במרכז הבית וכל פעם שאני עוברת לידו אני ממוללת את העלים קצת וזה מפיץ ריח מקסים של רעננות וכייף ברחבי הסלון- ממליצה לנסות 

בחורף כשאין כל כך פרחים לקטוף מהגינה אני קוטפת ענפים גדולים של צימחי מרפא ותבלין(מרווה, גרניום לימוני, הדס, לואיזה ועוד...) ושמה בבקבוק זכוכית על השולחן במרכז הבית וכל פעם שאני עוברת לידו אני ממוללת את העלים קצת וזה מפיץ ריח מקסים של רעננות וכייף ברחבי הסלון- ממליצה לנסות 

ע

אני אישית נוהגת להקפיד שהבית יריח טוב. בתום השטיפה אני מעבירה מטלית לחה עם מרכך כביסה. לא רק שהבית מריח מצויין אלא מס' ימים הריח נשאר עקב המרכך שחודר לחריצים בין הריצוף. מומלץ בחום....

אני אישית נוהגת להקפיד שהבית יריח טוב. בתום השטיפה אני מעבירה מטלית לחה עם מרכך כביסה. לא רק שהבית מריח מצויין אלא מס' ימים הריח נשאר עקב המרכך שחודר לחריצים בין הריצוף. מומלץ בחום....

אני מרססת את השמיכה על המיטה וככה כל לילה שהולכים לישון יש ריח של נקיון בחדר

בפחי האשפה של השירותים והפח הגדול אני שמה טובלת נייר עם מבשמי אויר ואחר כך שמה ניילון ואז זה מנטרל את הריח בפח הגדול שלי אני שמה תבנית ביצים ושופכת מעט מהמבשמים בשקעים ואז גם הריח מנוטרל מעט

אני מרססת בוסם על המנורות אשר מפיצות ריח נעים ולאורך זמן

אני מבשמת את ארון הבגדים עם מבשם של מייבש הכביסה, הריח הנעים נדבק לבגדים לאורך זמן

סנוו תורידו בבקשה מחירים !

"לכל בעיה יש פתרון, שאם לא כן - לא הייתה בעיה"
אלברט אינשטיין

לאחר שטיפת הריצפה אני מעבירה מטליות לחות מבושמת בכל הדירה וכך מרגישים ומריחים את ריח הנקיון באויר בכל הדירה

לאחר שטיפת הריצפה אני מעבירה מטליות לחות מבושמת בכל הדירה וכך מרגישים ומריחים את ריח הנקיון באויר בכל הדירה

אני מרתיחה מים עם מעט מרכך כביסה, מפיץ ריח נעים בכל הבית.. מומלץ!!!

יש לי טיפ לחדר האמבטיה/שרותים : שמים מרכך כביסה בכלי של מברשת האסלה , לא תאמינו הריח יישאר לאורך זמן בכל חלל החדר

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר