סנו מבשמת לכם את האוויר

סנו מבשמת לכם את האוויר

בשנים האחרונות אנחנו נותנים דגש לריחות נעימים ומבושמים גם בבית ולא רק בשירותים או בארון הבגדים.
לשם כך יוצרו עבורנו מבשמי אוויר בריחות משגעים כמו וניל, יסמין, לבנדר ועוד....

שתפו אותנו באיזה חדר בבית אתם מקפידים על בישום באופן קבוע ומדוע דווקא בחדר הזה.
הוסיפו גם טיפים איך לשמור את הריח בחלל החדר לאורך זמן 

emo_49.pngכמו למשל הטיפ הבא:
רססו מעט ממבשם האוויר על חפצים שנמצאים באופן קבוע בחדר, כמו פרחים מלאכותיים, הריח ישאר דומיננטי בחדר גם אחרי שהתרסיס יתנדף.

עכשיו תורכם!
שתפו אותנו בטיפים מקוריים שלכם
עשרת הטיפים הכי מדליקים יזכו את שולחיהם בזוג מבשמי אוויר לבית מתנת סנו.

הפעילות תתחיל ב 27/11/2013 ותסתיים ב 15/12/2013 בשעה 24:00

ההשתתפות בפעילות מהווה אישור על קריאת התקנון והסכמה לתנאיו
http://x.wcdn.co.il/banners/Studio/air/takanon/takanon_air.htm

הנושא נעול

אני מקפידה על ריח טוב בשרותים\מקלחת כי זה חדר קטן שמאוד נעים כשהוא מריח טוב. אני מרססת קצת בישום על המגבות וזה מפיץ ריח נעים וכייף להתנגב הן.

ריסוס ריחני של המזרנים בבית בעת החלפת המצעים, דקה לפני ששמים סדין חדש.......

אני מקפיד על ריחות נעימים של סנו בפרט בחלל הבית ובשירותים הכמובן בחדר הארונות

אני נהנת מאוד  מהמבשמים של סנו.

משתמשת לעתים קרובות בריסוס חלל הביית.

נשמח לקבל מבשמים חדשים.

בהצלחה רנה.

קבוע אני מרססת בחלל החדרים,  לפני שבאים אורחים,על כריות נוי בסלון,באמבטיה על המגבת לרחיצת הידים,בשירותים על זר פרחים מסבון.

הריחות משגעים ביחוד לבנדר,ויסמין.

לרסס פינות שונות בבית באמצעות תרסיס לבישום כביסה במייבש.

בזמן שטיפת  רצפות, יש להוסיף למי השטיפה האחרונה פקק מלא בנוזל של מרכך כביסה. ריח מדהים יתפזר בכל רחבי הבית

לטבול חתיכות ספוג קטנות במי ורדים או בנוזל של מרכך כביסה ולפזר  בפינות שונות בבית

אחרי כל שטיפה יסודית אני מרססת ספריי על הווילונות וכך נשאר ניחוח של ניקיון להרבה זמן

אני נוהגת לחטא את המקרר בעזרת משחת שיניים בריח מנטה וכל פתיחה של המקרר מלווה בריח של ניקיון

כנגמרים לי המבשמים של סנו אני מרתיחה מים ומוסיפה כפית קינמון והבית מתמלא ריח נעים וחמים 

כשאני מסדרת את ארונות הבגדים אני מעבירה על המדפים מטלית ספוגה במרכך כביסה... כך הבגדים נשארים מבושמים והארון מריח נפלא.

אני נוהגת לפזר נייר בישום של מייבש הכביסה .

אני אוהבת לבשם את המצעים, השירותים, האמבטיה וכמו כן כשאנו מדליקים מזגן לפעמים אני מרססת לכיוון פתח האוורור ואז המזגן מפזר את הריח בכל הבית. מדהים. כדאי לנסות.

אחרי  שטיפה והחלפת מצעים אני לוקחת מרכך  כביסה ומעבירה לבקבוק עם שפריץ ומרססת על המצעים וכמובן בחלל הבית ויש תחושה של ניקיון

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר