הטיפ של סנו: מה זה הריח הזה?

הטיפ של סנו: מה זה הריח הזה?

פח אשפה מפיץ ריח רע בכל המטבח? הניחו טבליות מבושמות סנו ארון פרש מתחת לשקית האשפה, בתוך הפח, באופן קבוע!

יש לכם טיפים נוספים כדי למנוע ריחות רעים מפח האשפה?

הנושא נעול

לשטוף את הפח לפחות פעם בשבוע ואני שוטפת עם מי מכונת הכביסה פשוט מעבירה את הצינור של מי השטיפה לדלי ועם המים  מנקה כל מה שניתן לנקות בחצר את שולחן והכסאות  של כתר  אני משתמשת  במים של כביסה לבנה  מים  הראשונים עם כל הסבון

לנקות פעם בשבוע באקונומיקה את הפח ואח"כ לרסס במעט מטהר אויר עם ניחוח אהוב ולתת לפח להתייבש ורק אח"כ לשים ניילון.

כמו כן, רצוי שקליפות פרי או ירק, מאכלים שהתקלקלו לקשור בשקית סופר רגילה ולקשור לפני ההשלכה לפח הגדול שבמטבח. מונע ריחות של קומפוסט.

וטיפ אחרון, עשו לכם הרגל להוריד זבל בתכיפות גבוהה יותר מהרגיל.

לזרוק בסוף היום את הזבל

להקפיד לזרוק את הזבל בתוך שקית אטומה ואם מדובר בשאריות עם נוזלים אז להשתמש בשתי שקיות ולקשור היטב.

לרוקן את הפח לעיתים קרובות לשטוף את הפח בחצר(גם אם גרים בבניין) לפי הצורך.

לשפוך מעט סודה לשתייה בתחתית הפח כשהפח יבש.

בדכ לא אמור להיות ריח חריג ואפילו לא אמורים להריח כלל ריח רע.

כל המגיבים צודקים, להקפיד לזרוק זבל בכל הזדמנות במשך היום, לנקות את הפח עם סנו יכול הכל מומלץ בחום מנסיון. לרענן את הפח בשמש ולרסס עם כל בישום שאתם רוצים.

סודה לשתיה סופחת ריחות,

לא לכסות את הפח

להפריד מזון יבש  ורטוב לקומפוסטר...החיים הטובים לכולםםם

להפריד מזון יבש  ורטוב לקומפוסטר...החיים הטובים לכולםםם

כמה שפחות שקיות 

כשהפח שטוף היטב לא משנה  עם  איזה חומר שאתם רוצים כמו סבון לניקוי כללי  אני שופכת מרכך כביסה סוגרת את המכסה  של הפח עד שהריח נספג בפח שופכת ומנגבת         

לרסס עם אקונומיקה. עוזר לריח ומחטא 100%. שיעמוד קצת עם החומר ואז לשטוף ולייבש בשמש. הריח יוצא ואין זכר לסירחון.

להשליך לתוך הפח את הפסולת בשקית רגילה לתוך שקית אטומה,

בכל פעם שיש מה להשליח לפח.

שמה בתחתית הפח נייר עיתון מקופל. רק אחר כך מוסיפה את השקית . פעם בשבוע מנקה עם אקונומיקה ןמים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר