בהודו חשוב לקבל ויזה לפני שמתחילים את ההחזרות. אם תעשו את זה לפני שתקבלו ויזה, יכול להיות שתתיתקלו בבעיות להביא את הילד לארץ

מה שלי לא ברור זה איך אפשר לנווט בין מיליוני המרפאות, הרופאים והסוכנויות שעוסקים בפונדקאות בחו"ל.

לכולן יש אתר יפה והמלצות והם מבטיחים לבוא לקראתך ולתת את זה חינם ואת זה בהנחה.

איך אפשר לדעת מי בסדר ומי לא?

לבחור מרכז שנוסע איתכם לחו"ל! זה ממש ממש חשוב!

רוב המרכזים לפונדקאות לא נותנים את השירות הזה וזו ממש טעות - על מה בדיוק אנחנו משלמים לכם?

שולחים את הזוגות עם "הוראות הפעלה" ומשאירים אותם להתמודד לבד עם כל הבירוקרטיה, הטופסיאדה והרופאים שמדברים סינית.

אין לתאר כמה זה שונה עם ליווי של מישהו מנוסה שכבר עבר את כל התהליך ויכול להתמודד עבורכם עם כל הבלאגן.

לפעמים זה גם יכול ממש להציל עבורכם את הפונדקאות.

אני נסעתי עם עדה אטיאס מהמרכז להורות (מנהלת הפורום הזה אגב) להודו והיא נלחמה עבורנו כמו לביאה. רק בזכותה הצלחנו להוציא את התינוק מהודו ולהביא אותו לארץ בלי עיכוב.

דבר כזה עושה את כל ההבדל

בשורה חשובה - אפשר לקבל החזר מביטוח לאומי על הוצאות אשפוז של התינוק בחו"ל!

אם הבאתם תינוק בפונדקאות בחו"ל ונאלצתם לאשפז אותו, לא הייתם זכאים להחזר מביטוח לאומי.

אבל עכשיו כן! בית המשפט קבע שהם חייבים להחזיר כסף, גם על תינוק שנולד בפונדקאות מחוץ לישראל.

הישג חשוב, כל הכבוד!!!

מעולה! משמח מאוד. לא להאמין שזה לא היה קיים לפני כן.

על מה אפשר לקבל החזר?

כנראה על הוצאות אשפוז, טיפולים, תרופות.

כמובן שאת זכאית גם למענק לידה ולדמי לידה 

שלום

האם אפשר לקבל המלצה לגבי סוכנות פונדקאות ובאיזו מדינה הייתם ממליצים לעבור את התהליך.

אשמח אם מישהו מוכן לשתף מהניסיון וגם לראות דוגמא של חוזה בין הזוג לסוכנות.

אני ובעלי סוף סוף הגענו להחלטה לעבור את התהליך ולהיות שוב הורים.

תודה מראש 

מאיה

אנחנו באמצע הליך מדהים עם חברת מנור, שאין שני לה , ההליך מתבצע בגיאורגיה, היחס והליווי של חברת מנור חסר פשרות , מקצועי , אמפטי ומרגש!! הפונדקאית שלנו הרה ובחודש חמישי כרגע. למנור הגענו אחרי שנים של ייסורים ואחרי שכמעט הרמנו ידיים.

ממליצה לך בחום לפנות אליהם. הטיפול שלהם הוא מחלקה ראשונה בה' הידיעה.

שלום אני ושותפה לחיים שלי מחפשים הליך פונדקאות בחו"ל בגלל סיבות רפואיות, ורציתי להתייעץ איתכם לגבי התהליך.

אני ובת זוגתי מצאנו חברה שמבצעת את התהליך הפונדקאי ואנחנו במשא והמתן איתה: אידה משי לי פונדקאות http://www.surmom.co.il/

ורציתי לשאול אתכם האם אתם מכירים את החברה הזו והאם יש כאן המלצות נוספות לגבי החברה?

ולשאול אתכן / אתכם האם עברתם תהליך פונדקאות כזה וכמה "בערך" עלות כספית של הליך הפונדקאות בחו"ל.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פונדקאות
בחר
בחר