וטרינר בירושליים ייתן לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר

אנשים המתגוררים בירושלים ידועים באהבתם הרבה לבעלי החיים. אין זה מקרי כי כיום ניתן לראות התקבצויות גדולות בפארק ובכל גינה ציבורית של אנשים המגדלים בעלי חיים, דבר זה הוביל לכך שמרפאות רבות נפתחו בעיר וניתן לאתר וטרינרים בתל אביב יפו המציעים את שירותיהם לקהל מגדלי בעלי החיים.

וטרינר בירושלים
 מספק שירותים מקצועיים לחיית המחמד לכם וכל השירותים שהוא נותן נובעים מהניסיון, ידע והכשרה שעבר.

וטרינר באזור ירושלים
 ,מספק שירות מתוך אכפתיות ,אהבה רבה ומסירות לבעלי החיים. ניתן לפנות אליו גם במקרים חריגים ולא שגרתיים שקורים לחיית מחמד שלכם.

אנשים יודעים שעליהם לקחת לעתים את חיות המחמד שלהם לביקור אצל וטרינרי בירושלים כמה פעמים בשנה , אם זה לצורך חיסון או בגלל שחיות המחמד אינם חשים בטוב או מגלים התנהגות בעייתית, וטרינר יספק לכם את הטיפול לה זקוקה חיית המחמד שלכם בהרבה אהבה וסבלנות ולכן יהיה שקט נפשי .

במרפאה וטרינרית בירושלים
 מחכה לכם צוות וטרינרים מוסמך, מסור ומנוסה, צוות עובדים שפועל מתוך אהבה למען בעלי חיים, ציוד ומכשור רפואי חדיש, וכל זאת במחירים נוחים במיוחד.

במרפאה וטרינרית, היחס אדיב, הטיפול נעשה באהבה ומסירות על ידי  אנשי מקצוע מובילים ולא פחות חשוב מכך – עשייה למען בעלי החיים.

מרפאה וטרינר ,פתוחה לקהל הרחב שבעה ימים בשבוע, ומספקת שירותים וטרינריים שונים במחירים נוחים: בדיקות כלליות,   כל סוגי החיסונים, בדיקות מעבדה ועוד. חשוב לציין כי  בשעות שבהן המרפאה אינה פעילה אנו מפעילים וטרינר תורן בתשלום.  ניתן להגיע למרפאה וטרינרית בירושלים והסביבה במהלך שעות הפעילות.

המרפאה נחשבת למרפאה מתקדמת מאוד מהמובילות בישראל. בבניית המרפאה הושקעו מאמצים וחשיבה רבה והיא מצוידת בציוד החדיש והמתקדם ביותר . המרפאה תוכננה ונבנתה על מנת להעניק את המענה הרפואי הטוב ביותר לחיות המחמד שלכם.

אם אתם רוצים לדעת יותר על וטרינר, זה הזמן להיכנס לקישור:https://www.youtube.com/watch?v=18dLEI3G51E

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה משלימה לבעלי חיים