מגיע לבעל חיים שלכם לקבל את השירות הטוב ביותר ולכם שקט נפשי

וטרינר בירושלים מספק שירותים מקצועיים לחיית המחמד לכם וכל השירותים שהוא נותן נובעים מהניסיון, ידע והכשרה שעבר.

וטרינר ירושלים ,מספק שירות מתוך אכפתיות ,אהבה רבה ומסירות לבעלי החיים. ניתן לפנות אליו גם במקרים חריגים ולא שגרתיים  שקורים לחיית מחמד שלכם.                                             

אנשים יודעים שעליהם לקחת לעיתים את חיות המחמד שלהם לביקור אצל וטרינריבירושלים והסביבה כמה פעמים בשנה ,אם זה לצורך חיסון או בגלל שחיות המחמד אינם חשים בטוב או מגלים התנהגות בעייתית, וטרינר יספק לכם את הטיפול לה זקוקה חיית המחמד שלכם בהרבה אהבה וסבלנות ולכן יהיה שקט נפשי .

כולנו יודעים שבחיים גידול כלב או חתול בבית ובכלל כל חיית מחמד טומנת בחובה אחריות רבה ודאגה מצד בעליו.                      הטיפול בהם מצריך אחריות רבה וביצוע חיסונים וטיפולים רפואיים גם בשעת חירום. יש לא מעט מקרים בהם בעלי החיים זקוקים לרפואת חירום בעיקר בקרב כלבים קטנים או כלבים מבוגרים בשל סיבות רפואיות שונות, לכן תמיד כדאי לפנות לוטרינר בירושלים וחיית המחמד שלכם תקבל טיפול מהדרגה הראשונה .

אם בחרתם בקבלת טיפול על ידי וטרינר מומחה בירושלים  , חיית המחמד שלכם תזכה לטיפול מהדרגה הראשונה מלווה ביחס חם אוהב ובמחירים הנוחים לכל כיס.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים כדי לראות על הוטרינר באזור ירושלים וליצור קשר איתו , מוזמנים להיכנס לסרטון דרך הקישור:https://www.youtube.com/watch?v=18dLEI3G51E

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה משלימה לבעלי חיים