טיפול רפואי לבעלי חיים שלכם בצורה הטובה ביותר

לוטרינר בירושלים והסביבה יש המון ניסיון והרבה ידע בתחום והוא מזהה אצל החיית מחמד שלכם אם בכלל מדובר במחלה המצריכה טיפול תרופתי וכך למנוע מהמחלה להתפתח ולהחמיר , או סתם אם יש איזה שהוא גורם זר המפריע לחיית המחמד ומצריך טיפול מקצועי .

הוטרינר בירושלים והסביבה, נותן גם טיפולי חירום , הוא  תמיד זמין בשבילכם בכל שעות היממה והוא נמצא כאן בשבילכם ובשביל "הפציינטים" החמודים שלו  ,הוא יודע שלבעלי חיים יש תופעות בלתי מתוכננות והוא מוכן לעזור לכם בשעת צרה ולתת לכם טיפים מה לעשות בכל סיטואציה שעולה. הטוב הוא ,שהוא מזהה את הבעיה ומאבחן אותה ומתוך כך נותן את הטיפול שמקל ומאפשר לחיית המחמד שלכם לשוב לחיות חיים טובים ונטולי כאב .

אם אימצתם לאחרונה כלב, או חיית מחמד אחרת ,וודאי התחלתם לחפש במהירה מרפאה וטרינרית הקרובה לאזור מגוריכם או כזה בעל המלצות טובות. כן, גם כלבים וחיות אחרות יכולים להיות חולים ולצערנו אף לחלות במחלות קשות. כמו כן, כמו בני האדם, גם בעלי החיות זקוקים לחיסונים תקופתיים ולסדרת חיסונים באם מדובר בגורים, בדיוק כפי שאנו מחסנים תינוקות.

לשם כך ניקח אותם לוטרינר  בירושלים ,הוטרינר יבדוק את משקלו, יעיף מבט בשיניו, בעיניו, באוזניו ואף יוכל לעזור לכם להוציא קרצייה מפרוותו או לקצוץ לו ציפורניים..

לוטרינר נורא אכפת מחיות המחמד שבאות אליו לטיפול והוא עושה את העבודה שלו מתוך שליחות רבה ואהבה שלו לבעלי חיים .

אם חיית המחמד שלכם חשובה ואתם רוצים באמת לעזור לה לקבל את טיפול הטוב ביותר, מוזמנים להיכנס לקישור הבא:https://www.youtube.com/watch?v=18dLEI3G51E

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה משלימה לבעלי חיים