איך חדר כושר באילת יעזור לילד שלכם? כל הפרטים כאן.

בחדר כושר לילדים, ישנם מדריכים שנועדו לתת השגחה צמודה ובעיקר לאמן את הילדים בפעילויות שקשורות לעולם הספורט והכושר. אימון כושר אישי או קבוצתי מודרך לילדים ולנוער הנו הדרך היעילה והבטוחה לבנייה והשגת רמת כושר גופני אופטימלית התואמת את גילו של הילד/ה או הנער/ה.

ידוע שמשחקי המחשב מחליף בקלות את ההתרגשות שבמשחקים פעילים ונמרצים וממשחק כדורגל עם חברים אשר היה עולה לגוף הצעיר בכ 400 קלוריות, עברו חלק גדול מהילדים למשחק כדורגל בפלייסטיישן לצד חטיפים ומשקאות מתוקים (+400 קלוריות). עובדה נוראית זאת יוצרת מצב חדש יחסית בו סובלים ילדים קטנים ממחלות שזוהו בעבר רק אצל אנשים מבוגרים לרבות סוכרת, ערכי כולסטרול לא תקינים ולחץ דם גבוה. עודף המשקל גורם לבעיות יציבה ותנועה ואם לא די בזה, אצל הילד מתעוררות בעיות חברתיות קשות ולעתים אף התעללות מכיוון שאר הילדים .

לצערנו, קיים גם מצב נפוץ בתוך חומות בית הספר בו ילדים אשר אינם בכושר ובעלי עודף משקל אינם מקבלים את הטיפול וההתייחסות הנכונה מצד מערכת החינוך. למרבה הצער גם ההורים אינם מודעים לכך. פעמים רבות הילד רואה את עצמו "לא שייך" לשעת הכושר בבית הספר, והמורה לספורט לא מתעמק, לא מתעניין ולא מבין לליבו של הילד.

אימון כושר אישי, לרוב יכלול סוגי ספורט ופעילות שונים: משחקי כדור, אומנויות לחימה, משחקי ריצה וכל תחום שהילד מתעניין בו. באימון בחדר כושר באילת לנוער ,מסוג זה המטרה היא לגרום לילד או לנער באופן יצירתי לעשות פעילות גופנית בריאה ומתוך עניין תוך לימוד החשיבות של הפעילות וחינוך לאורח החיים הפעיל.

כל כך הרבה ניתן להשיג באימוני הכושר לילדים ולנערים: יציבות, גמישות, כושר, לימוד אורח חיים בריא, פיתוח תחביבים ספורטיביים ושיפור הביטחון העצמי לכל החיים.

אם בא לכם לשמוע על חדרי כושר באילת, מוזמנים להיכנס לקישור:https://www.youtube.com/watch?v=2k6exFrZdFU&t=3s 

אם בא לילד שלכם מאמן כושר אישי שילווה אותו באופן אישי, כנסו ל:https://www.youtube.com/watch?v=Z9F9jxpkkBs 

חדר כושר באילת

חדר כושר אילת

חדרי כושר באילת

מכון כושר באילת

מכוני כושר באילת

חדר כושר לילדים באילת

מכון כושר באילת

מכוני כושר באילת

מאמן כושר אישי  באילת

 

שיהיה בהצלחה.

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תזונת ילדים