אימון בחדר כושר לילדים ולנוער

חדר כושר לילדים בחולון מאפשר אימונים גם לילדים , האימונים נעשים בקבוצות קטנות ומלווים במדריכים מקצועיים אשר התמחו בעבודה עם ילדים. האימון בחדר הכושר מזמן כיף, הנאה ומפגש חברתי לצד קיום אורח חיים בריא גם לילדים אשר פעילות ספורטיבית פחות מדברת אליהם.

האימון משפר את הכושר הגופני, תורם להפחתת משקל ושמירה על משקל תקין ולהתפתחות הרגשית של הילדים.

מותר לילדים החל מגיל 6 ועד 14 להתאמן בחדר כושר..

חדר כושר בחולון מאפשר לילדים מגיל צעיר את הפעילות הגופנית אשר אינם מקיימים אותה בשגרה ואשר זקוקים לעזרה של גורם חיצוני. נמצא שאימוני כוח בקרב ילדים מועילים ואינם פוגעים בגדילה או מעלים סיכון לפציעות. כמו כן, נמצא כי האימון משפר את הכושר הגופני, תורם להפחתת משקל ושמירה על משקל תקין ולהתפתחות הרגשית של הילדים. האימונים בחדר כושר לילדים שונים במהותם מאימוני בוגרים בחדר כושר והם מודרכים ומובנים מאוד.  בחדר הכושר בחולון נמצאים מדריכים מקצועיים, אשר התמחו בעבודה עם ילדים ובאפיונים המאוד מיוחדים שלהם.

האימון מתבצע בקבוצות קטנות ומועבר על-ידי מדריך מנוסה. סביבת האימון ממוזגת ונוחה, הקבוצה הומוגנית ואחידה ובכך מעלה את מידת המוטיבציה. האימון מותאם אישית ליכולות הילדים כך שהם חווים הצלחה ומרגישים את ההתקדמות ככל שדרגת הקושי עולה בהתאמה בין אימון לאימון, הילדים לומדים על סוגי השרירים והמפרקים בגוף האדם ועל אופן פעולתם, דבר החשוב להבנה ולביצוע נכון של התרגיל. כמו כן, הפעילות גופנית בחדר הכושר לילדים ,משולבת עם תזונה בריאה.

רוצים לדעת עוד? כנסו ל:https://www.youtube.com/watch?v=LP92r8m4VD4
 או גם ל:https://www.youtube.com/watch?v=8FTvEGcTswo
 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תזונת ילדים