בדק בית – גילויי ליקויים

בדיקת בית היא הכרחית עבור כל אדם המתעתד לרכוש נכס או דירה, השירות שמציעה חברת בדק בית ממוצעת מתאים לכל דירה. בדיקת דירה מחייבת שירות אמין, מקצועי ומנוסה של חברת בדק בית שתעשה את כל הבדיקות הנדרשות, בדיקות הנדסיות, בדק בית ושמאות מקרקעין, בדיקת קרינה, בדיקת רטיבות ועמידות בנושא של רעידות אדמה, וביקורת על המבנה כולו. לכן צריך שהבדיקה תעשה על ידי חברת בדק בית מקצועית ביותר. חברה טובה היא זו שמעניקה בדיקת בית מקצועית ומעסיקה מומחים מן השורה הראשונה. המספקים דו"חות מפורטים.

 

כאשר מתגלים ליקויים

 

כאשר מתגלים ליקויים על ידי חברת בדק בית, יש לפעמים צורך בהליך משפטי. הליך כזה מצריך חוות דעת הנדסיות המוכיחות ומאשרות כי יש ליקויים בנכס. בדיקות נכונות ומקצועיות יכולות גם להיות גורם חשוב בפתרון הליקויים שהתגלו. בדיקת בית מקצועית תחסוך עוגמת הנפש עתידיות, גם ברכישת בית יד שנייה קיים סיכון שקיימים פגמים, שחלקם אינן נראים לעיני אנשים שאינם מומחים בשטח הבנייה. בדיקה המבוצעת במומחיות, מונעת אי נעימויות ובעיות עתידיות של פגמים אשר עשויים להתגלות בהמשך.

 

איזו חברה להזמין?

 

מי שמחפש חברת בדק בית הטוב ביותר זה לקבל המלצה לדבר עם מישהו שביצע כבר את הבדיקה. אין חוק הקובע מי צריך לבצע את בדיקת הבית אך כשאי שיהיה זה ראוי מהנדס בדק בית בעל ניסיון בביצוע בדיקות של בתי מגורים. על המהנדס להגיע לבדיקת הבית עם מכשור מתאים כמו גלאי רטיבות, מד עובי חלון, גלאי כבלי חשמל וכו'. הבדיקה שיעשה בבית צריכה לכלול בעיות איטום רטיבות ועיבוי סדקים. הבדיקה שיעשה לבנין יבדוק שלד, טיח, ריצוף וחיפוי, אינסטלציה, מערכת חיפוי חוץ, גג, נגרות, אלומיניום, צבע ועוד. על המהנדס להיות זהיר במיוחד בדברים החשובים ולא לפספס ליקוי מהותי. בבדק בית לדירות חדשות יש לציין את כל הליקויים הקיימים מכיוון שהקבלן מחויב לתקנם על פי חוק המכר. 

                                                                                                 

מי עוד יכול ליהנות מבדק בית

 

השירות שנותנות חברות בדק בית התפתח בעשור האחרון בישראל, השרות כבר לא מיועד רק לדירות מגורים ולבתים פרטיים, כיום יש יותר ויותר כאלה המזמינים שירות של בדיקת בית לבדיקת מבנים עסקיים ובתי ציבור כמו משרדי ממשלה, אולמות ספורט, אולמות אירועים, מלונות ובנייני משרדים

 

בדק בית מקצועי עושים רק עם פלס

 

דרושים מהבית אצלנו יש עבודות מהבית - עבודות מיידיות וקלות, הקלדת נתונים, הזנת תוכן, כתיבה, הזנת נתונים ועוד,

058-7338281 לפרטים תשלחו לי הודעה ב- וואטספ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמ"א 38
בחר
בחר