מוניטין הקבלן המבצע תמ"א 38

מקובל היום שיזמים פונים לדיירים ומציעים לבצע להם בבניין תמ"א 38, ולאחר הסכמה מגיע הקבלן לבצע את העבודה. חשוב מאד את מוניטין הקבלן, שכן אנחנו חיים במדינת ה"יהיה בסדר". כדאי מאד לקבל כמה הצעות מחיר והלשוות ביניהן, וכן לבדוק את הפרויקטים האחרונים שביצע הקבלן, ואף ליצור קשר עם הדיירים. 

תמ"א 38 יכול להעלות את ערך הדירות בבניין אבל צריך להיזהר שכן הפיקוח על הפרויקט לא תמיד נעשה באופן קפדני.

מסכים לחלוטין חשוב לבחור בחברה עם גב כלכלי חזק.

אנחנו עשינו תמא 38 בחיפה עם עידן בניה ויזמות ויצא מושלם

דיירים בבניינים ישנים מבינים היום יותר שפרוייקט תמ"א 38 הוא הזדמנות בלתי חוזר לשפר איכות חיים מבלי להוציא כספים, האומנם מדובר על לא מעט כאב ראש אבל אם בחורים את החברה המתאימה לביצוע סובלים פחות ואחרי הכל זה משתלם,

דרך אגב נעשה היום פניות רבות של דיירים ליזמים ופחות להפך, היזם מטפל בכל ההליך מול העירייה, החברה המומלצת לעבודה בתחום היא חברת גרופין בע"מ עם פרוייקטים רבים של תמ"א 38 תל אביב ותמ"א 38 רמת גן.

אני מאוד ממליץ לכם לקחת שירות מפקח בניה, בפרויקט שלנו בתל אביב רכשנו את השירות של מפקח לעומת חבר שלי מבניין אחר שהחליטו לחסוך, נחשו מה! אנחנו קיבלנו בניין חדש עם מעלית והבניין של החבר היה ללא מעלית ומלא ליקויי בניה, בכל פרויקט תמא מומלץ חברת פיקוח שתבדוק כל הזמן את העבודה של הקבלן, אם לא מפקחים על הקבלן יש מלא ליקויים.

אין לכם מושג כמה כאב ראש יכול לגרום התמ"א 38, מנסיון כואב של הורי המבוגרים.

לצערי רק לאחר הרבה זמן הגענו למתן בדק בית שעזרו לנו לממש את התוכנית על הצד הטוב ביותר

אין לכם מושג כמה כאב ראש יכול לגרום התמ"א 38, מנסיון כואב של הורי המבוגרים.

לצערי רק לאחר הרבה זמן הגענו למתן בדק בית שעזרו לנו לממש את התוכנית על הצד הטוב ביותר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמ"א 38
בחר
בחר