פינוי בינוי כמה זמן להשלים את התהליך

פינוי בינוי כמה זמן להשלים את התהליך המייגע הזה- יש לכם המלצות ?

ההתקשרות בהסכם תמ"א 38 הנה סבוכה, וזאת לאור ריבוי הדיירים בבניין ומאחר ולכל דייר אינטרסים משלו אשר אינם עולים בהכרח עם האינטרסים של שכניו.

עורך הדין המלווה התקשרות בהסכם תמ"א 38 מתמודד עם קשיים רבים ובהם: קשיים בקבלת מימון בנקאי, מורכבות רישום היחידות החדשות ברשם המקרקעין (טאבו), יישוב מחלוקות בין הדיירים, התמודדות עם דייר סרבן, ביטוח הדירות וקבלת ערבות בנקאית ריאלית מהקבלן שתבטיח סיום השיפוצים/בניה, התמודדות עם ביצוע עבודות הבניה בעת שהדירות מאוכלסות, סוגיית בעלי תפקידים מטעם הדיירים והנושא בתשלום (עורך דין, מהנדס בניין וכו') ועוד.

משרד שרף אלקייים ושות' הנו בעל מומחיות מיוחדת ,בקיאות וניסיון בתחום תמ"א 38 והתחדשות עירונית . על מנת לקצר את התהליך ממולץ לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בנושא פינוי בינוי על מנת להשלים את התהליך בצורה הטובה והמהירה ביותר. 

 

 

 

 

סופרטק חברה מובילה בתחום בניית אתרים  


שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח ,


החברה מתמחה בבניית אתרים ואפליקציות אינטרנט:

תחפשו יזם שמחליט שהרווח יספיק לו,

הוא יתגבר על כל הקשיים

הי

תהליך של פינוי בינוי תלוי בהרבה מאוד גורמים, ולכן אין זמן קבוע שהתהליך לוקח, וכל מקרה לגופו. אני ממליץ בחום לכל מי שנמצא בתהליך שכזה, ולכל מי שהנכס שברשותו מיועד לתבליך של פינוי בינוי, לפנות לעורך דין מקצועי שמתעסק בתחום. עורך דין שכזה יכול לתת לכם גב משפטי של איש מקצוע, לעדכן אתכם מה זכויותיכם במסגרת התהליך, וגם איך להתנהל או להגיב לבקשות או לעיכובים שונים בדרך. אותי ליוו משרד עורכי דין מקצועיים ומצוינים, הנה קישור לאתר שלהם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמ"א 38
בחר
בחר