גלאוקומה

גלאוקומה

מהו מחלת הגלאוקומה אם ניתן לטפל ומהו הטפול

שלום, העין הינה כדור קטן בקוטר של כ 24מ"מ, וכמו לכל כדור, גם לעין יש לחץ, שנקרא לחץ תוך עיני. במחלת הגלאוקומה יש עליה לרב לחץ תוך עיני, דבר הגורר פגיעה בעצב הראיה, ועקב כך פגיעה בראיה.

במעקב אצל רופא עיניים נבדקים כל הפרמטרים הללו, ואם יש צורך ניתן טיפול למחלה. לרב מדובר בטיפול בטיפות עיניות, אולם ישנן גם עוד אפשרויות.

ממליץ להקפיד על ביקורת שנתית אצל רופא עיניים טוב.

ד"ר עמירן מעוז דוד

רופא ומנתח עיניים מומחה

מחלקת עיניים

מרכז רפואי העמק

צוות מחלקת עיניים,
מרכז רפואי העמק

שלום

אני בן 64 , מרכיב משקפי קריאה ומשקפיים לצפיה בטלביזיה, לפעמים אני מצליח לקרוא ללא המשקפיים, אך לא לאורך זמן, מאידך לפעמים גם עם המשקפיים אני רואה את השורות כפולות בעיקר משקפי הטלביזיה, בנוסף אני "רואה" מעין עננים בהירים או עצמים בהירים נעים תוך שאני ממוקד בצפיה או סתם בעת ישיבה רגילה, צלא אחת נדמה לי שמשהו חולף לידי...

שלום, מומלץ לכל אדם מגיל 40 ומעלה להיבדק כל שנה אצל רופא עיניים, וזאת על מנת לבדוק את בריאות העין ומערכת הראיה. ממליץ כי תפנה לבדיקה תקופתית שכזו, לאחר הבדיקה יוכל הרופא לומר מה גורם לתופעות עלייהן אתה מספר.

בברכה,

ד"ר עמירן

צוות מחלקת עיניים,
מרכז רפואי העמק

שלום,אמא שלי אובחנה כסובלת מלחץ תוך עייני וקטרקט בעין שמאל וקטרקט בעין ימין.נותחה בבית חולים ברחובות ניתוח משולב בשמאל,לפני כחצי שנה,עדיין מקבלת טיפות להורדת לחץ בעין שנותחה.כעת מוזמנת לניתוח משולב נוסף בעין ימין,אמרה לרופא שהיא מבוגרת לזה,רוצה רק קטרקט,ענו לה שהיא לא קובעת. אני הבן שלה שלחתי 3 פקסים למחלקת עיניים ולמנהלת המירפאה ,ביקשתי הבהרות,ביקשתי פגישה,לא ענו לי.לאחר נסיונות מרובים ענו לי לטלפון שאלתי מה מצב העין שנותחה ומדוע לא ירד הלחץ,ומדוע רוצים לנתח גם את העין השניה משולב .[שאלתי אם נוהגים להתנסות על מבוגרים שכן התפרסם בעבר בבית חולים זה במחלקה אחרת ] קיבלתי תשובה זועפת ולא עניינית.         ברור לי שגם תורי יגיע שכן זה עניין תורשתי ,כיצד אני,ואחי ,יכולים להיתגונן כדי לצאת מזה בשלום . תודה.

elizoom  רק תפילות לבורא עולם יכולות להועיל נגד אטימות ממסדית. חוץ מזה אני יכול לגלות לך מה שחז"ל אמרו על הרופאים: "הטוב שברופאים לגיהינום". אם אתה רוצה הוכחה אתן לך . לעולם רופא לא יתן לך טיפול או יחס כמו שהוא נותן לאמא שלו או לאבא שלו או לילדה שלו. למה ? ככה כי הטוב שברופאים לגיהינום.

elizoom  רק תפילות לבורא עולם יכולות להועיל נגד אטימות ממסדית. חוץ מזה אני יכול לגלות לך מה שחז"ל אמרו על הרופאים: "הטוב שברופאים לגיהינום". אם אתה רוצה הוכחה אתן לך . לעולם רופא לא יתן לך טיפול או יחס כמו שהוא נותן לאמא שלו או לאבא שלו או לילדה שלו. למה ? ככה כי הטוב שברופאים לגיהינום.

תודה על תגובתך ה,,מעודדת,, כולנו מתפללים ומיחלים בעת צרה ומכאוב. לא הופתעתי מחוסר התגובה של הרופאים .                  שומו שמיים   או שמא  השם ישמור...

היי,

מציעה לך להתייעץ גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון! יש שם אנשים מקסימים

http://www.askpeople.co.il/

יש שם גם שאלות ובעיות מאוד מעניינות שאנשים כותבים על החיים שלהם

בקיצור ממליצה על האתר הזה בחום, בהצלחה לך :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת עיניים
בחר
בחר