שיטות להקטנת חזה אחרי ירידה במשקל

הקטנת חזה היא ניתוח פלסטי נפוץ למדי, שמספק תועלת רפואית במקביל לשיפור בהיבט האסתטי. ההשתכללות המתמדת של הרפואה האסתטית באה לידי ביטוי גם כשישנו רצון וצורך להקטין את השדיים, ובפרט ניתן לשלב בהליך הכירורגי הקלאסי מערכת חדשנית שנקראת OrbiShape.

מה כוללת הקטנת חזה?

ניתוח הקטנת חזה כולל הסרת רקמות שד עודפות וכן את הקטנת מעטפת העור שסביב השדיים. על-מנת להבטיח אסתטיקה אופטימלית תתבצע גם הרמה של החזה והוא יעוצב מחדש בהתאם לגודל העדכני. כמו כן יוקטן קוטר העטרה כך שתישמר הרמוניה בינה ובין הפטמה לבין החזה באופן כללי. בהתאם התוצאה המתקבלת היא שדיים קטנים יותר, מוצקים יותר, מעוצבים היטב וזקופים יותר. הרווח של המנותחת הוא ראשית כל דימוי עצמי משופר, ובנוסף מופחת הסיכון לבעיות יציבה, כאבי גב וכאבי צוואר שעלולים להיגרם עקב חזה גדול וכבד.

כיצד משדרגת מערכת OrbiShape את הקטנות החזה?

תוספת חדשנית שמשפרת עוד יותר הישגי ניתוחים להקטנת חזה היא מערכת כחול לבן שנקראת OrbiShape. מוצר זה מאפשר להעביר את המשקל של השד אל המבנים הגרמיים שבדפנות בית החזה. בדרך זו השדיים לא נשענים על רקמות עור, אלא על מבנים יציבים מטבעם. כמו כן מוכנסת אל החזה יריעה עדינה עשויה סיליקון והמנתח הפלסטי שמבצע את ההקטנה מקבע אותה לשדיים עם חוטים. בזכות ה-OrbiShape זוכים השדיים המוקטנים לתמיכה מרבית ונמנעת התופעה של נפילתם אחרי הניתוח.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאטריה – השמנת יתר