מאות אלפי מטופלים הפכו למרוצים מההיקפים שלהם ע"י המסת שומן


המכשור החדשני שמאפשר המסת שומן בקור בטיפול אחד בלבד באזורים מסוימים בגוף, הגיע גם לישראל, אחרי שבחודשים האחרונים רשם הצלחה גדולה במדינות אירופה.

בכתבה ששודרה בתכנית אוסטרלית, הוזכרו היתרונות הגדולים של המכשור החדשני. מפתחי הטכנולוגיה מגיעים מאוניברסיטת הרווארד שבארצות הברית, מקום שהצמיח פתרונות טכנולוגיים אמינים רבים. מאז שהמכשור זמין, רופאים במדינות כמו צרפת, הולנד ובלגיה משתמשים בו כדי להפוך מאות אלפי מטופלים למרוצים מההיקפים שלהם.

אם אינכם יכולים לבצע התעמלות או דיאטה, או לא מצליחים להיפטר מעודפי השומן המטרידים בבטן, במותניים, בירכיים ובאזורים נוספים, מומלץ לנסות טיפול המסת שומן בקור. עד כה, התוצאות הסופיות היו נראות לעין אחרי סדרת טיפולים קצרה. מהיום אפשר לעשות זאת בטיפול אחד שנמשך כשעה, ולראות תוצאות לאחר כשלושה חודשים.

איך זה עובד?

המכשיר החדשני מקרר את העור לטמפרטורה של כמה מעלות בודדות למשך כשעה, מה שממיס את תאי השומן הבעייתיים. אחד הרופאים שהתראיין לכתבה טען שהוא לא שמע על מטופלים שלא היו מרוצים. רופא אחר הסביר שהשיטה קלה, לא כואבת ועובדת ביעילות. המסת שומן בקור בטיפול אחד בטוחה לעור שלכם ולמערכת העצבים.

אחת המטופלות שעברה את הטיפול העידה בכתבה: "מוזר לקרר את תאי השומן ולסלק אותם, אבל זה מונע ניתוח. זה מרגיש כאילו לא קרה כלום. קצת קר, אבל לא כואב לעשות את זה. אני אפילו קוראת מגזין תוך כדי הטיפול".

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאטריה – השמנת יתר